Vyhledej
Královédvorsko > ZOO a Safari

ZOO Dvůr Králové odmění děti s pěkným vysvědčením. Je připraven program i na jarní prázdniny

Redakce / 27.01.2016, Dvůr Králové nad Labem
V období od 28. – 31. ledna 2016 čeká na školáky odměna už u vchodu do zoologické zahrady. Teda pro pro ty, kteří s sebou přinesou vysvědčen s jedničkami, nejhůře dvojkami - ti zaplatí za vstup za symbolických deset korun a v restauraci U Lemura si mohou pochutnat na výborné palačince s ovocem, ke které dostanou i malé překvapení.
 

Na konec školního pololetí navazují již jarní prázdniny. V královédvorské zoo jsou v tomto období (1. 2. – 13. 3.) vždy od 13 hodin připraveny komentované prohlídky po zahradě. Průvodce vás seznámí se zajímavostmi ze zákulisí zoo a zodpoví všechny vaše otázky.

Každý den po celou dobu prázdnin budou také na hlavní pokladně připravena zadání pátracích kvízů. Můžete tak se svými dětmi pátrat v zimní zoo po zvířatech a správných odpovědích. Kvízy jsou k vyzvednutí zdarma na pokladně. Vyhodnocení odpovědí najdete v Galerii Zdeňka Buriana.

Sraz pro účastníky komentovaných prohlídek bude vždy ve středu a pátek před 13. hodinou u hlavní pokladny.  Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.

Zdroj: ZOO Dvůr Králové

 

Související články
Dvorská zoo plánuje v roce 2016 investice za 45 milionů korun
Sbírka pro ZOO Dvůr Králové vynesla přes sedm tun krmiva

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 61x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí