Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > divadlo

Divadelní společnost Studio Dva přijede do Vítězné. Dvě představení - včetně Vše o mužích - osvěží letní večery

Redakce / 8.06.2018, Aktualizováno , Vítězná
Pro příznivce atmosféry letních divadelních představení pod širým nebem je pro letošní rok nachystané velké překvapení, a to přímo v našem regionu. Divadelní společnost Studio Dva, které reprezentují herecké hvězdy jako jsou Karel Roden, Filip Blažek, Ivana Chýlková, Jana Krausová a další, přijedou s tím nejlepším ze svého repertoáru na pozvání Penzionu Konírna ve Vítězné, a to hned dvakrát: 15. června a 25. srpna 2018.
 

Diváci si budou moci 15. června vychutnat nejprve představení „Vše o Mužích”, ve kterém excelují Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný, a o prázdninách 25. srpna pak divadelní představení „O lásce" s vynikajícím Karlem Rodenem a Janou Krausovou. To vše na vystavěném podiu uprostřed pastvin u pensionu Konírna. 

Co to přinese divákovi?
Nemusí jezdit za skvělým divadlem do Prahy, ale užívat si jej doslova za humny. Pro diváky budou nachystány k sezení klasická kř
esílka. Před představením se budou moci občerstvit a co více - vzít si i nápoj do hlediště. O dobrou viditelnost a zvuk se postará vyvýšené jeviště a ozvučení celého představení.

Vstupenky na obě představení jsou v prodeji již od prosince 2017 a první řady pomalu mizí, proto kdo má o představení zájem, navštivte stránky pensionu Konírna www.pensionkonirna.cz a objednávejte vstupenky již nyní.
Cena se pohybuje od 540 do 620 Kč dle představení. 


Vše o mužích (Miro Gavran)
Tragikomedie o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily. Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí. A jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem. 
Premiéra proběhla 7. července 2008 na Letní scéně Vyšehrad v rámci Léta hereckých osobností 2008 za účasti autora hry Mira Gavrana. Délka představení: 3 hod. 20 min. včetně přestávky


O lásce (Philippa Claudel)

Bulvární komedie - jediná hra spisovatele Philippa Claudela. Komorní záležitost, která s lehce drastickým humorem sleduje pár středního věku, který ve svém přepychovém bytě probírá nejrůznější traumata dlouholetého manželského vztahu.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2861x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí