Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Na mokru to řidiči o víkendu u Chvalkovic klouzalo

anonymně / 4.09.2018, Chvalkovice - Jaroměřsko
Po týdnech horka a sucha zřejmě někteří motoristé zapomněli, že na mokré vozovce musí přizpůsobit rychlost vozu a způsob jízdy kluzkému povrchu. Na příliš svižnou jízdu v dešti tak v sobotu 1. 9. 2018 po jedné hodině odpoledne doplatil u Chvalkovic řidič Renaultu Megane.
 
Řidič Renaultu měl větší štěstí. Při jízdě po silnici II. Třídy bezprostředně za obcí Chvalkovice směrem na Miskolezy 46 letý  řidič zřejmě podržel nohu na plynu déle a při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostal s vozem smyk. Vyjel do protisměrné části vozovky, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Hyundai. 
Na obou vozidlech došlo pouze k hmotné škodě (na Renaultu 45.000,- a na Hyundai 90.000,-), oba řidiči i spolujezdkyně z vozu Hyundai vyvázli bez zranění. Alkohol byl negativní, technická závada nebyla zjištěna ani uplatněna. Přesná příčina nehody a veškeré okolnosti nehody jsou nadále v šetření.Zdroj: Policie.cz
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 300x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí