Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Krimi

Policie hledá zloděje aut na Trutnovsku. Ukradeno bylo auto i ve Dvoře Králové

Redakce / 17.06.2017, Dvůr Králové nad Labem
Trutnovští kriminalisté s kolegy z obvodních oddělení intenzivně pátrají po zloději, který se za posledních dvaasedmdesáti hodin na okrese Trutnov pokusil odcizit vozidlo Renault a ve dvou případech, včetně Dvora Králové, svůj čin krádeže uskutečnil.
 

Začátkem týdne dosud neznámý zloděj odcizil z Dukelské ulice ve Dvoře Králové nad Labem žluté vozidlo Škoda Citigo registrační značky 9T08632. Zástupce poškozené firmy vyčíslil škodu na 230 tisíc korun.

Modrý vůz Renault Trafic  se pokusil z úterý na středu odcizit lapka od penzionu v Jánských Lázních. Naštěstí se mu vozidlo zřejmě nepodařilo nastartovat a majitel ho ráno našel 50 metrů od místa, kde ho zaparkoval. Renault byl odemčený s pootevřeným okénkem.

Třetí případ se odehrál ve stejnou dobu ve Sportovní ulici v Trutnově. Majitel zaparkoval svůj šedý vůz Renault Megane registrační značky 6H0 7131 na parkovišti před domem. Ráno zjistil, že auto není na svém místě a že ho někdo odcizil.  

Všechny případy v současné době šetří trutnovští kriminalisté pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněné užívání cizí věci. 

Pokud jste si všimli podezřelých osob nebo nám můžete sdělit jakoukoliv informace k možnému pachateli, obraťte se na bezplatnou telefonní linku 158 nebo na 974 539 651.

Trutnovská policie vyzývá občany, aby měli svá vozidla neustále pod dohledem a neparkovali je na odlehlých místech! 

por. Pižlová Šárka, DiS.

Policie ČR

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 1432x
 
 
 
Zpět
17.01.2018 - Dnes dojde k odstávce vodního zdroje Žireč ČS za účelem výměny sacího potrubí. Je možný výskyt mírného zákalu ve vodovodním řadu v Žirči a Stanovicích, který bude postupně odkalováním sítě odstraněn.
05.01.2018 - V první den doplňovacích senátních voleb odvolilo ve Dvoře Králové celkem cca 16 % voličů.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí