Vyhledej
Nejčtenější články
Dvůr Králové nad Labem se chlubí novou pasáží. Slavnostně byla otevřena ve středu 27. dubnaProgram Královédvorského majálesu je pestrý - rock, pop-rock, jazz, dechovka i bigbít. Uhlíř v sobotu a Michal Hrůza v neděli.Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje se týkaly o víkendu i KrálovédvorskaŽluté autobusy Student agency budou od května pod novou značkou RegioJet jezdit i do Dvora Králové nad Labem!Zastupitelé se jednomyslně shodli na zájmu prodat průmyslovou zónu Zboží
Novinky emailem
Partneři

Královédvorsko > Akce

"Listopad" - politická divadelní fraška

18.02.2016 19:00 - 18.02.2016
Hankův dům, nám. Václava Hanky 299

Vtipná fraška komentující současnou vysokou politiku.
David Mamet
Pořadatel: Hankův dům
Kontakt: +420 499 320 110
Jak být znovu zvolen americkým prezidentem, když popularita klesá k nule? Nekorektní politická fraška. V hlavní roli Michal Dlouhý.


Politická fraška jednoho z nejlepších současných amerických autorů nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident Charles Smith připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem jeho šance na znovuzvolení „stejně nízké jako Ghándího cholesterol“. Nehodlá se však vzdát bez boje a svou chystanou kampaň opře o novou interpretaci oslav Dne díkůvzdání, která by mu měla získat patřičný kapitál od „zainteresovaných“ kruhů. Na scénu tak přicházejí krocani, moderní indiánský náčelník a také prezidentova výstřední autorka projevů, která si z Číny přiveze nejen adoptované miminko, ale i ptačí chřipku.

Hrají: Michal Dlouhý, Jiří Hána, Lenka Zbranková, Jaroslav Vlach, Zdeněk Vencl

Režie: Petr Svojtka  

Více  
Datum zveřejnění: 28.01.2016

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

Přečteno 0x