Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Politika

Jiří Hlavatý v rozhovoru Pod obry mluvil o práci senátora, o hledání nástupce v Jutě a řadě dalších věcí. Podívejte se na záznam.

Pod videem najdete časové značky kdy a o čem se v rozhovoru mluvilo.

Redakce / 11.01.2018, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Ve středu 10. ledna byl hostem našeho přímého přenosu podnikatel Jiří Hlavatý. Ten bude o víkendu bojovat o hlasy voličů v duelu doplňovacích senátních voleb s Janem Sobotkou, starostou Vrchlabí. V článku přinášíme záznam přenosu a připomínáme, že Jan Sobotka zasedne před kameru ZvičinaTV ve čtvrtek 11. ledna 2018 v 17 hod.
 
Zveřejňujeme více než hodinový rozhovor, který byl přenášen živě a nebyla tedy možnost řeč pana Hlavatého jakkoliv krátit či s ní manipulovat. Pod oknem videa najdete časové značky kdy a o čem se v rozhovoru mluvilo.

Otázky Jana Holana, moderátora ZvičinaTV, směřovaly na způsob, jakým Jiří Hlavatý přišel o mandát senátora. Řešila se práce senátora - její obsah, nutnost 100% přítomnosti na hlasování a role senátní kanceláře. Jiří Hlavatý zmínil svoji roli na opravě krajských silnicí na Královédvorsku, výstavbě D11 a význam senátora při jednání s ministry či zástupci kraje.
Přínos pro celý region Trutnov zmínil i přes spoji účast v televizních debatách včetně Otázek pana Moravce, kde byl několikrát. Pan Hlavatý také popsal své vztahy se senátory napříč politickým spektrem a zdůraznil významnou roli EU pro naši ekonomiku. Velká část otázek mířila na jeho firmu - čerpání dotací, historii a jeho jednání s evropskými komisaři. Zopakoval své priority co se týče dopravní infrastruktury - srovnávány byly silnice 2. a 3. třídy a cyklostezky. Zopakoval záchranu královédvorského gymnázia před slučování před 4 lety. 

Rozhovor s panem Sobotkou bude živě přenášen přes facebook ZvičinaTV, poté bude záznam nahrán na youtube, aby k němu měli přístup i lidé, kteří facebook nemají. 

Záznam celého rozhovoru s panem Hlavatým můžete zhlédnout zde:Časové značky - co kdy v rozhovoru zaznělo:
0:00 - Jak se dostal na kandidátku ANO a vysvětlení co všechno se potom stalo
5:43 - Čas na omluvu za velkou chybu
7:30 - Hledání nástupce v Jutě
9:40 - Chce pokračovat v rozdělané práci - co by spadlo pod stůl, pokud by nebyl zvolen do Senátu
15:32 - Malá účast na práci v Senátu, na hlasování - jak to je
17:39 - Jaká setkání v senátu si nejvíce vážíte? Vznikla nová přátelství?
19:40 - Krizové období Juty - dovozní cla v EU
23:40 - Kuks a Cyklostezka Hradec Kuks - budování infrastruktury pro cyklisty
30:00 - Dálnice D11 - stane se úsek Jaroměř -Trutnov silnicí smrti?
33:30 - Slučování středních škol
33:37 - Spolupracuje Juta se školami?
39:20 - Dotace s Evropské Unie
45:11 - Jak si Juta vybírá příjemce sponzoringu, podpory
50:24 - Dodávání umělé trávy světovým klubům - dostane Juta zaplaceno? Nebo Juta platí klubům, že tam může být její tráva
51:10 - Hřiště ve Dvoře Králové v Podharti
53:40 - Mrzí vás, že jste se nestal Hejtmanem? Uvažujete o tom, že byste vedl město? Jaké další pozice se nabízely?
58:20 - Setkání s Alexem Fergusonem (trenér Manchester United) při příležitosti světového finále Podnikatele roku
1:02:20 - Kde je hranice, kdy si řeknete, že aktivity Andreje Babiše jsou už ohrožením demokracie a je třeba se od něho distancovat.

Kateřina Sekyrková
 

Související články
Debata pod obry představila nejen kandidáty, ale i práci senátorů. V článku jsou časy, kdy a o čem se mluvilo. V záznamu se můžete posunout na témata, která vás zajímají.
Jiří Hlavatý, kandidát do 2. kola doplňovacích voleb do Senátu 12. a 13. ledna 2018
Rozhovor POD OBRY s Janem Sobotkou - částečný ústup automobilky Škoda z Vrchlabí do Kvasin, vztah Krkonoš a Pokrkonoší a řada dalších témat. Podívejte se na záznam celého rozhovoru.
Průběžné výsledky senátních a prezidentských voleb v našem regionu. Jan Sobotka získal dvojnásobek hlasů než Jiří Hlavatý. U prezidenta bude duel Zeman x Drahoš

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1103x
 
 
 
Zpět
15.05.2018 - Dnes by měl být předán do užívání Delfínek na Tyršově koupališti. Více informací připravujeme.
15.05.2018 - Dnes slavíme 89 let ode dne, kdy bylo dáno do provozu přímé telefonní vedení Vídeň-Pardubice-Dvůr Králové n. L.
10.05.2018 - Od 9. do 14. května 2018 je uzavřeno pracoviště pokladny MěÚ Dvůr Králové. Platit však můžete v pracovní dobu na recepci úřadu ve stejné budově.
26.04.2018 - Od čtvrtka 26. dubna od 18:00 hod. do středy 2. května do 8:00 hod. dojde ke kompletní uzavírce části náměstí Odboje a části náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové, kde bude umístěn lunapark. Bude ponechán průjezd na náměstí Václava Hanky a do Valové uličky.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí