Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Vzdělávání > ostatní

Návštěva u ptačích hnízd (sobota 20. května od 9 hod.)

Redakce / 18.05.2017, Dvůr Králové nad Labem
Ornitologická akce v Lesním klubu zaznamenává letos jisté změny a s nimi nový vítr do plachet. Na účastníky čeká procházka jarní přírodou s posloucháním hlasů ptáků a zajímavostmi okolo hnízdění, ukázka odchytu ptáků a také tvůrčí dílnička.
 

FOTOGALERIE - Návštěva u ptačích hnízd - letos nově

Oblíbený Pavel Světlík se svými kolegy předal letos štafetu mladší generaci a na jeho doporučení jsme pozvali Kamila Hromádka (syna Miloslava Hromádka, který se účastnil obou předcházejících akcí) a další význačné a sympatické odborníky.
Kamil Hromádko o sobě píše:
Ornitologii nebo ptáčkaření se věnuji prakticky odmalička a mám s tímto oborem spojeno spoustu zážitků. A ty byly takové, že postupně převážily ostatní zájmy třeba ve sportu. Postupně jsem vystudoval ochranu přírody, věnoval se monitoringu ptáků a naposledy založil kurz ornitologie v Orlickém Záhoří - protože umět slyšet, vidět a moci zažít fascinující svět přírody je úžasné.
Těšíme se na shledání v Lesním klubu u Verdeckého hřbitova tuto sobotu 20. 5. 2017 v 9:00 (v případě deště se přesuneme pod střechu:-)

Mgr. Martina Pecnová
774 620 888
furtvenku@volny.cz
http://furtvenku.webnode.cz
 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 55x
 
 
 
Zpět
17.01.2018 - Dnes dojde k odstávce vodního zdroje Žireč ČS za účelem výměny sacího potrubí. Je možný výskyt mírného zákalu ve vodovodním řadu v Žirči a Stanovicích, který bude postupně odkalováním sítě odstraněn.
05.01.2018 - V první den doplňovacích senátních voleb odvolilo ve Dvoře Králové celkem cca 16 % voličů.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí