Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Zuzana Hejnová navštívila atletický kroužek Hesu

Redakce, / 15.06.2018, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
V letošním školním roce poskytla naše škola ZŠ strž prostory pro tréninky HESU - Sportovní akademie Zuzany Hejnové. Cílem těchto tréninků bylo osvojení základních atletických disciplín jako je běh, hod a skok. Také jsme se věnovali průpravným a posilovacím cvikům, pohybovým i míčovým hrám.
 

FOTOGALERIE - Zuzana Hejnová navštívila atletický kroužek Hesu

Děti celý rok pilně trénovaly, ochutnávaly zdravé dobroty, dostávaly recepty a také si samy zkusily zdravé jídlo uvařit. 
Na závěr letošních tréninků na ně čekalo velké překvapení. Přijela za nimi na návštěvu naše nejlepší překážkářka a olympijská medailistka Zuzana Hejnová. Zuzka s dětmi strávila celý trénink. Sledovala jejich výkony, ochotně jim odpovídala na všechny otázky, podepisovala jejich památníčky a rozdala dětem drobné dárečky. Byla to velmi příjemná návštěva, ze které si děti odnesly nezapomenutelný zážitek. Vždyť ne každý den se vám stane, že se ocitnete v bezprostřední blízkosti jedné z nejlepších atletek světa.
Zuzce děkujeme za milou návštěvu a velký dík patří vedení naší školy, že poskytlo prostory pro tento projekt.

Andrea Erbenová

Další články ZŠ Strž

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 366x
 
 
 
Zpět
KontaktZákladní škola Strž Dvůr Králové n. L.

E. Krásnohorské 2919
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.: 499 321 042
E-mail: 
Web: www.zsstrz.cz

ID Datové schránky:
q9bdy2g


 

23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Kalendář akcí