')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Architektura

Opravy komínu bývalé Tiby Zálabí

Redakce / 11.05.2017, Dvůr Králové nad Labem
To málo co zbylo z Tiby Zálabí, tedy výjimečný komín s vodojemem, se nyní opravuje! Pražská firma SARPOS na objednávku majitele areálu, firmy Textil Invest, provádí kontrolu a částečné opravy komína.
 

FOTOGALERIE - Opravy komínu Tiby Zálabí


Poklepem se kontrolují spáry a špatné se opravují. Vyměňuje se kompletní vedení hromosvodů, dotahují se stahovací pasy a opravuje jejich zastříškování. Bude se bourat a budovat nový železobetonový věnec na vršku komínu.

Pravděpodobná délka oprav je cca měsíc (záleží na počasí), přičemž již cca 14 dní montéři na komíně pracují. A to za pomocí lan, jistící techniky a speciálního komínového lešení.

Za informace děkujeme panu Radku Zemanovi právě z firmy SARPOS.

Autorem fotografií je Láďa Válek, autorkou videa je Pavla Vzteklá

 

Související články
Teplárna ve Dvoře Králové prochází kompletní modernizací

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2827x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí