Vyhledej
Novinky emailem
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Architektura

Velký rozhovor s městským architektem Dvora Králové nad Labem Petrem Kocourkem

Redakce / 30.11.2021
Poslechněte si rozhovor s architektem Petrem Kocourkem a také se zastupitelem, radním města a také architektem Otou Černým, který si zřízení pozice městského architekta pro naše město vytyčil jako hlavní cíl své práce v zastupitelstvu.Městský architekt bude na úřadě přítomen každou středu


Petr Kocourek působí od 1. listopadu ve Dvoře Králové nad Labem jako městský architekt, externí odborný konzultant. Zajišťuje konzultace v oblasti architektury a urbanismu pro vlastníky, stavebníky a projektanty při přípravě staveb a investic na území města Dvůr Králové nad Labem (pro katastrální území Dvůr Králové nad Labem, Lipnice u Dvora Králové, Sylvárov, Verdek, Zboží u Dvora Králové, Žírecká Podstráň, Žíreč Městys, Žíreč Ves). Pro konzultace s veřejností bude v kanceláři městského úřadu k dispozici každou středu od 15:00 do 17:00 hod., a to v hlavní budově na nám T. G. Masaryka 38, 4. patro, číslo dveří 401. Doporučujeme si osobní návštěvu či konzultaci domluvit telefonicky nebo e-mailem předem. Městského architekta Petra Kocourka je možné kontaktovat také mimo úřední hodiny – tel.: 736 456 937, e-mail: architekt@mudk.cz.

text: web města
video: Zvičina TV
Na technické zajištění videa finančně přispěla Česká pirátská strana, za kterou je Ota Černý zvolen.

FOTOGALERIE - Velký rozhovor s městským architektem Petrem Kocourkem

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 524x
 
Hodnocení článku:
20.12.2021 - Krajské předsednictvo hnutí ANO navrhlo a schválilo zrušení místní organizace ANO Hradec Králové. Návrh byl podstoupen k projednání předsednictva hnutí.
16.12.2021 - Zákon zakazující prodej v prostorách nad 200 m² se 24. a 25. prosince 2021 neuplatní.
13.12.2021 - Ivana Adamce vystřídá na postu starosty města Trutnova po 23 letech další radní z ODS: 46letý architekt Michal Rosa. Ivan Adamec zůstane zastupitelem.

Volná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov sv. Josefa v Žirči)

Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí