Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > akce pro děti

Den všech 2018 v Žirči (1. září 2018)

Redakce / 21.08.2018, Žireč
V poslední prázdninovou sobotu 1. září se od 11 hod. v překrásném barokním Areálu Žireč již počtvrté koná Den všech - společensko-kulturně-sportovně-zábavně-odpočinkově-dobročinná akce pro malé i velké.
 

FOTOGALERIE - Den všech 2018

Chtěli jsme vytvořit akci, kde bychom společně a hlavně pohodově mohli zakončit prázdniny - se skvělou hudbou, tanečními vystoupeními, sportovními, tvořivými i poznávacími aktivitami a vynikajícím zdravým občerstvením. 

Zároveň na této akci můžete zjistit, co se v našem kraji během roku děje, jaké zájmové kroužky mohou vaše děti v regionu navštěvovat, a navíc je to i možnost podpořit Domov sv. Josefa, jediné rezidenční zařízení pro osoby s roztroušenou sklerózou v České republice, a oživit jeho krásnou zahradu, kterou, jak se nám mnohokrát potvrdilo, nezná ani mnoho místních.

Na hlavním podiu se představí hudební skupina Silmaril, Taneční skupina AttitudeMarta a Rasputin, Footbag Freestyle show v podání Tomas Tucek a Patrik Černý - Freestyle performer, břišní tanečnice Khattya, Paya May Official & David Jakubec, mažoretky místní ZUŠ a Ladislav Angyal Official
Celým dnem vás provede skvělý Dušan je tu Jakodoma.

Budou tam i zvířata - oblíbené projížďky na koni, ale třeba i dravci a některé z nich - třeba puštíka či sovu pálenou - si můžete i podržet na ruce, prohlédnout zblízka a pohladit. 

Tradičně se budete moc zastavit ve tvořivých dílničkách - květinové, s ovčí vlnou, taneční či pískové. A novinkou je možnost projít si bosonohou stezku. A s pomalovaným običejem také počítáme!

Přijďte proto v hojném počtu a klidně už dopoledne, bude pro vás nachystán vynikající a zdravý oběd, pro někoho možná brunch. 
Už od rána se na grilu bude točit krůta, budou pro nás připravené tortily s kuřecím masem i bez, fazolové burgery v celozrnném pečivu, salát s krůtím masem i vege verze, salát s kuskusem, topinky s bylinkovým máslem, slaný závin nebo třeba lívanečky. To vše budeme moct zapít pivem alko i nealko, pravou domácí malinovkou nebo zázvorovou limonádou či vodou s citrónem. V kavárně se bude podávat vynikající káva a bude zde opět k dispozici čokoládová fontána s ovocem. Prostě samé dobroty!

Autorem videopozvánky je DUŠAN co je tu JAKODOMA, který bude letošní ročník moderovat.

Více podrobností a novinek naleznete na našem Fcb

Těšíme se na vás!
 

Související články
Barokní sýpka v Žirči najde po desítkách let chátrání nové využití. Ve špýcharu bude EXPOZICE HISTORIE CYKLISTIKY.
Jezuitský betlém je zpět v barokním areálu v Žirči. Ke zhlédnutí bude v létě v kočárovně
Den všech začíná v Žirči v sobotu 1. září v 11 hod.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2189x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí