Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje > akce pro děti

Den všech 2018 v Žirči (1. září 2018)

Redakce / 21.08.2018, Žireč
V poslední prázdninovou sobotu 1. září se od 11 hod. v překrásném barokním Areálu Žireč již počtvrté koná Den všech - společensko-kulturně-sportovně-zábavně-odpočinkově-dobročinná akce pro malé i velké.
 

FOTOGALERIE - Den všech 2018

Chtěli jsme vytvořit akci, kde bychom společně a hlavně pohodově mohli zakončit prázdniny - se skvělou hudbou, tanečními vystoupeními, sportovními, tvořivými i poznávacími aktivitami a vynikajícím zdravým občerstvením. 

Zároveň na této akci můžete zjistit, co se v našem kraji během roku děje, jaké zájmové kroužky mohou vaše děti v regionu navštěvovat, a navíc je to i možnost podpořit Domov sv. Josefa, jediné rezidenční zařízení pro osoby s roztroušenou sklerózou v České republice, a oživit jeho krásnou zahradu, kterou, jak se nám mnohokrát potvrdilo, nezná ani mnoho místních.

Na hlavním podiu se představí hudební skupina Silmaril, Taneční skupina AttitudeMarta a Rasputin, Footbag Freestyle show v podání Tomas Tucek a Patrik Černý - Freestyle performer, břišní tanečnice Khattya, Paya May Official & David Jakubec, mažoretky místní ZUŠ a Ladislav Angyal Official
Celým dnem vás provede skvělý Dušan je tu Jakodoma.

Budou tam i zvířata - oblíbené projížďky na koni, ale třeba i dravci a některé z nich - třeba puštíka či sovu pálenou - si můžete i podržet na ruce, prohlédnout zblízka a pohladit. 

Tradičně se budete moc zastavit ve tvořivých dílničkách - květinové, s ovčí vlnou, taneční či pískové. A novinkou je možnost projít si bosonohou stezku. A s pomalovaným običejem také počítáme!

Přijďte proto v hojném počtu a klidně už dopoledne, bude pro vás nachystán vynikající a zdravý oběd, pro někoho možná brunch. 
Už od rána se na grilu bude točit krůta, budou pro nás připravené tortily s kuřecím masem i bez, fazolové burgery v celozrnném pečivu, salát s krůtím masem i vege verze, salát s kuskusem, topinky s bylinkovým máslem, slaný závin nebo třeba lívanečky. To vše budeme moct zapít pivem alko i nealko, pravou domácí malinovkou nebo zázvorovou limonádou či vodou s citrónem. V kavárně se bude podávat vynikající káva a bude zde opět k dispozici čokoládová fontána s ovocem. Prostě samé dobroty!

Autorem videopozvánky je DUŠAN co je tu JAKODOMA, který bude letošní ročník moderovat.

Více podrobností a novinek naleznete na našem Fcb

Těšíme se na vás!
 

Související články
Barokní sýpka v Žirči najde po desítkách let chátrání nové využití. Ve špýcharu bude EXPOZICE HISTORIE CYKLISTIKY.
Jezuitský betlém je zpět v barokním areálu v Žirči. Ke zhlédnutí bude v létě v kočárovně
Den všech začíná v Žirči v sobotu 1. září v 11 hod.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2278x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí