Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > divadlo

Divadelní společnost Studio Dva opět Vítězné. Jana Krausová a Karel Roden v představení O lásce (25. srpna 2018)

Redakce / 21.08.2018, Aktualizováno , Vítězná
Pro příznivce atmosféry letních divadelních představení pod širým nebem je pro letošní rok připraveno již druhé představení Studia Dva v areálu Penzionu Konírna ve Vítězné. Hraje se již tuto sobotu 25. srpna 2018. Neváhejte a kupte si poslední lístky v předprodeji.
 

V sobotu 25. srpna 2018 si mohou od 20 hod. nejen obyvatelé regionu vychutnat divadelní představení „O lásce" s vynikajícím Karlem Rodenem a Janou Krausovou. A to na speciálně vystavěném podiu uprostřed pastvin u pensionu Konírna. 

Co to přinese divákovi?
Nemusí jezdit za skvělým divadlem do Prahy, ale užívat si jej doslova za humny. Pro diváky budou nachystány k sezení klasická kř
esílka. Před představením se budou moci občerstvit a co více - vzít si i nápoj do hlediště. O dobrou viditelnost a zvuk se postará vyvýšené jeviště a ozvučení celého představení.

Vstupenky na obě představení jsou v prodeji přes stránky pensionu Konírna www.pensionkonirna.cz. Cena se pohybuje od 540 do 620 Kč. 

O lásce (Philippa Claudel)

Bulvární komedie - jediná hra spisovatele Philippa Claudela. Komorní záležitost, která s lehce drastickým humorem sleduje pár středního věku, který ve svém přepychovém bytě probírá nejrůznější traumata dlouholetého manželského vztahu.

Již v červnu měli diváci možnost zhlédnout ve Vítězné na Královédvorsku představení Vše o mužích (Miro Gavran). Jednalo se o tragikomedii o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily. Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí. A jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem. Premiéra proběhla 7. července 2008 na Letní scéně Vyšehrad v rámci Léta hereckých osobností 2008 za účasti autora hry Mira Gavrana. Délka představení: 3 hod. 20 min. včetně přestávky

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 3522x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí