Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Hajnickej potlach již tuto sobotu 8. července

Redakce / 6.07.2023
Je tu opět tradiční akce pro milovníky folku, country nebo trampské hudby. Obecní úřad Hajnice s místní partou nadšenců ze skupiny Wind a prodejnou hudebních nástrojů RONDO pořádají již 14. ročník festivalu Hajnickej Potlach.

Byl by to vlastně ročník šestnáctý, nebýt dvouleté covid pauzy.  Organizátoři si pro Vás připravili kvalitní program, jehož vrcholem bude vystoupení legendární trampské skupiny HOP TROP, která v našem regionu nehrála po mnoho let. Dále, jak je zde zvykem 200 zastřešených míst pro diváky, kvalitní občerstvení a pohodovou atmosféru. Tradičně proběhne i přehlídka auto-moto veteránů a večerní country bál. 
Vaše komentáře

Přečteno 895x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí