Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Hudební talent Petr Stránský a EKG Jazz vystoupili ve Starém pivovaru - podívejte se na video

Redakce / 29.04.2019
V pátek byl poslední koncert letošních dnů R. A. Dvorského. A ve Starém pivovaru vystoupil velice mladý a velice talentovaný Petr Stránský s kapelou EKG Jazz, která se skládá z maminky, dědečka a strýčků mladého talentu :-)
 
Je třeba dodat, že koncert se málem neuskutečnil protože Petr Stránský byl týden před koncertem nemocný. Koncrt ale zvládl s bravurou ostříleného harcovníka a hned druhý den se navíc ještě vypravil do Liberce na ústřední soutěž, do které postoupil z krajského kola. A Žesťové duo ve složení Stránský (trubka) Matyska (trombon) získalo na soutěži ZUŠ 2. cenu. Kluci reprezentovali na soutěži ZUŠ Trutnov a Jaroměř. 

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 165x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí