Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Hudební talent Petr Stránský a EKG Jazz vystoupili ve Starém pivovaru - podívejte se na video

Redakce / 29.04.2019
V pátek byl poslední koncert letošních dnů R. A. Dvorského. A ve Starém pivovaru vystoupil velice mladý a velice talentovaný Petr Stránský s kapelou EKG Jazz, která se skládá z maminky, dědečka a strýčků mladého talentu :-)
 
Je třeba dodat, že koncert se málem neuskutečnil protože Petr Stránský byl týden před koncertem nemocný. Koncrt ale zvládl s bravurou ostříleného harcovníka a hned druhý den se navíc ještě vypravil do Liberce na ústřední soutěž, do které postoupil z krajského kola. A Žesťové duo ve složení Stránský (trubka) Matyska (trombon) získalo na soutěži ZUŠ 2. cenu. Kluci reprezentovali na soutěži ZUŠ Trutnov a Jaroměř. 

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 117x
 
 
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí