Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje

FESTIVAL MALINKEJ SE STÁVÁ PUTOVNÍM

Redakce, / 3.11.2010
Letošní konec listopadu opět přináší tradiční akci pro příznivce kvalitní country hudby a bluegrassu. Znalci jistě tuší, že se jedná o memoriál banjisty Milana Vojtase pojmenovaný podle jeho přezdívky – MALINKEJ. Bohužel poslední tři roky se konal pokaždé na jiném místě a tak tomu bude i letos. Tentokrát jste všichni vítání na obecním sále nad restaurací ve Vlčkovicích v Podkrkonoší. Čeká Vás příjemné prostředí, kvalitní občerstvení a hlavně bohatý program v podobě pěti kapel. Pro vytrvalce a příznivce nočních jamů bude možnost přenocování na sále. Doufejme tedy, že se podaří na novém místě zakořenit i do příštích let. Festival, který dobou svého konání vstupuje do třetího desetiletí by si to jistě zasloužil.
 

A.Šturm

 

 

 
 
Přečteno 43x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí