Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje

JAZZOVÝ DÝCHÁNEK S KAPELOU T.O.P. DREAM COMPANY

Redakce, Zuzana Čermáková / 2.10.2010
Kapela T.O.P. Dream Company je dvanácti - členná parta, která se inspiruje funky-soulovou hudbou. Jejich vzory jsou kapely jako Tower of Power nebo Earth, Wind and Fire, které svou energií a přístupem k hudbě uchvátily již několik generací hudebních posluchačů. Za své existence kapela odehrála spoustu koncertů a spolupracovala se zpěváky jako Felix Slováček jr., Alphonse Llupi a mimo jiné také Ted Whang(USA/New York).Když hrají, je jich plné pódium. A taky plný sál. TOP Dream Company má v sobě neuvěřitelně energie. Tolik, že vás roztančí, i když si jejich hudbu pouštíte jen ze záznamu. Složení kapely: Marta Balážová, zpěv Vojtěch Dyk, zpěv Ondřej Ruml, zpěv Lukáš Koudelka, trubka Petr Harmáček, trubka - bandleader David Fárek, alt sax Zbyněk Polívka, tenor sax Robert Mitrega, baryton sax Michael Krásný, basová kytara Karel Bárta, el. kytara Jan Bálek, klávesy Ondřej Pomajsl, bicí Koncert se koná v sále Hankova domu ve středu 20. října od 19.30.
 
 
 

 

 
 
Přečteno 4x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí