Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Den obce Vítězná opět překročil hranice regionu! Podívejte se na souhrnné video a velkou fotogalerii

Redakce / 21.07.2022, Vítězná
První prázdninovou sobotu se ve Vítězné konal již tradiční Den obce, který svým bohatým programem znovu překračil hranice nejen obce, ale i celého regionu. Roli moderátora se opět ujal Jan Čenský, který uvedl na hlavním podiu například Annu K. a členy hudební skupiny Monkey Business.
Velké video z takřka celé akce - na konci videa je záznam celého ohňostroje:

(Pod článkem najdete i další videa z akce)

Celodenní akce začíná ráno oblíbenou spanilou jízdou traktorů a následou traktoriádou, která vyvrcholila v odpoledních hodinách populární a náročnou soutěží v průjezdu bahnem. Soutěží však bylo na akci více - pro malé i velké - včetně atraktivní hasičské.  

Na obec Vítězná (a nejen ji) bylo možné po tento celý zábavný den shlížet shora díky fotoletům ve vrtulníku. Na obecní zahradě proběhla kuchařská show a nejen děti potěšil kouzelník Pavel.  

Po celou dobu byly přítomné pouťové atrakce a jarmareční prodej včetně občerstvení. A večer celou akci zakončil velkolepý ohňostroj.

Na hlavním podiu se starší generaca potěšila lidovou písničkou Veselé trojky, country si návštěvníci vychutnali při vystoupení Michala Tučného revival, místní děti na podiu vystoupily v rámci místního dětského sboru Vítězňáček, vystoupila i vítězka superstar Sabina Křováková, magnetem pro široké publikum byla Anna K., Monkey Business. Večerní program na podiu ukončila kapela Koneckonců - česká pop-rocková skupina z Jilemnice.

Po dobu akce se na 3 místech vybíraly peníze ve sbírce Srdcem pro Matyáška a podařilo se vybrat 11394 Kč.Velké video z traktoriády:


Sestřih vystoupení Vítězňáčku:


Živá pozvánka na traktoriádu:

FOTOGALERIE - Den obce Vítězná 2022 - velká fotogalerie

FOTOGALERIE - Den obce Vítězná 2022 - hasičská soutěž

FOTOGALERIE - Den obce Vítězná 2022 - Traktoriáda

Související články
Traktoriáda opět součástí Dne obce Vítězná (2. července 2022)
Den obce Vítězná - fotky a videa - začínáme traktoriádou
Vítězňáček na Dni obce Vítězná - podívejte se co dokáží děti
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 742x
 
Hodnocení článku:
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.

Volná pracovní místa
Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí