Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Sokolské šibřinky na cestě kolem světa

Redakce, / 10.03.2023, Dvůr Králové nad Labem, sokol.kralovedvorsko.cz
EDIT: DOPLNĚNO VIDEO V únoru Sokol oslavil 160 let svého trvání velkou akademií, přesto zbylo cvičitelům dost energie, aby jen dva dny po akademii uspořádali šibřinky pro děti na téma Cesta kolem světa.

FOTOGALERIE - Sokolské šibřinky na cestě kolem světaSokolovna byla stylově vyzdobená také díky krásným obrázkům dětí z výtvarného kroužku Hankova domu. Děti pod vedením Vandy Kotíkové vytvořily nádherná dílka, která zobrazila různé kouty světa.

Šibřinky, na jejichž přípravě a průběhu se podílelo 25 dětí a dospělých, byly hravé a veselé. 

Disciplíny motivované cestou kolem světa - hledání perel v Oceánii, přebírání rýže v Číně, projížďka po safari, fotbal v Brazílii, lov krav v Americe, chůze po ledových krách v Antarktidě, polární noc na severním pólu, zdolání Alp, závody klokanů nebo návštěva Prahy i setkání s Willy Fogem a princeznou Romy se všem líbily. 

Za zvládnutí každé disciplíny získali účastníci cesty kolem světa samolepku do cestovního pasu, vylovili si malou perlu a v kanceláři Willyho Foga mohli získat výjezdní doložku na cestu kolem světa a krásnou medaili s malou sladkostí. 
Velká nemocnost způsobila, že byla tentokrát menší účast, ale díky tomu si mohli putování po stanovištích užít i organizátoři, kteří toho s velkou chutí využili.

Už nyní přemýšlíme, na jaké téma připravíme příští šibřinky. Všem velký dík za účast, za skvělou atmosféru a hlavně za pomoc při přípravách a úspěšném průběhu celé akce!

Pavlína Špatenková

Další články TJ Sokol Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 436x