Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > sport

MOWE - festival zdraví a sportu 2/2018 na Slovanech (sobota 8. září 2018)

Redakce / 6.09.2018, Dvůr Králové nad Labem
Zveme vás na festival zdraví a sportu MOWE. Již tuto sobotu se vás budeme těšit na Slovanech v prostorách TS Attitude DKnL.

FOTOGALERIE - MOWE - festival zdraví a sportu 2/2018

Program dne


10 hod - Workshop o (ne) obouvání …aneb jak můžeme ovlivnit zdravý vývoj nohou

Na worskshopu bosé chůze si ukážeme, jak komplexně můžeme vnímat naše tělo. Řekneme si, jak vady nohou ovlivňují naše postavení těla, chůzi a celkově náš pohybový aparát. Budeme si povídat na téma obuvi, jak a proč má vypadat pro dospělé tak i pro naše nejmenší. Začneme s procvičováním nožek a jejich přípravou pro přechod na barefoot, nebo jednoduše to můžete pojmout jako nezbytnou péči o ně.
…každý krok se Vám pak stává účinnou terapií.

10 - 14 hod - Analýza složení těla
Na akci MOWE bude pro vás připravena profesionální digitální váha Tanita, která nabízí špičkové možnosti vážení a analýzy těla, včetně možnosti analyzovat pět částí těla separátně – obě paže, obě nohy a trup. Dokáže měřit příjem kalorií, metabolický věk, hodnoty viscerálního tuku či váhu kostí a další hodnoty.

11 hod - Workshop o kineziotapingu
Na tomto workshopu si vysvětlíme základní principy kineziotapingu, správnou aplikaci a vhodné použití. Proběhne zde i praktická ukázka.

11:30 hod - Lekce SM metoda
SM metoda je nejlepší prevence, léčba a regenerace páteře a pohybového aparátu. Lekci s názvem SM metoda (S – stabilní, tedy pevná. M– mobilní, tedy pohyblivá páteř.) povede zkušená lektorka a rehabilitační pracovnice Helena Tlachačová. Provede nás základními cviky a vysvětlí, jaký mají vliv na naše tělo, jakým problémům můžeme pomocí cvičení této metody předejít.

13 hod - Kruhový trénink, TRX
Lekci povede certifikovaný a zkušený trenér Roman Rulf. Tato lekce je určena pro všechny věkové kategorie od 12 let, pro začátečníky i zkušené sportovce.

14 hod - Hip hop s úžasným tanečníkem Nobru
Nobru je brazilský tanečník a lektor, který žije v České republice od roku 2007. Nobru učí v největších tanečních studiích v Praze, také učí na největších tanečních akcích po celé Evropě, a také vyhrál řadu battlů a tanečních soutěží v Česku i v Brazílii. Také byl porotcem na řadě významných tanečních soutěží jak v Evropě, tak v Brazílii. Nobru se specializuje na hip hop, locking, R&B a brazilský funk. Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie od 8 let.

15 hod - lekce Pole dance
Lekci povede profesionální tanečnice Tereza Kobrlová. Úspěchy: 3. místo v PoleArt 2015 v kategorii doubles, v roce 2016 získala titul druhé vicemistryně ČR v kategorii Profesionál a má za sebou řadu medailových úspěchů v mezinárodní soutěži Pole Battle Leaque. Přijďte si vyzkoušet tento krásný, ale náročný sport :).

15 hod - lekce Funkčního fitness
Lekci povede certifikovaný a zkušený trenér Roman Rulf. Tato lekce je určena pro všechny věkové kategorie od 12ti let, pro začátečníky i zkušené sportovce.

16 hod - lekce MMA
Láká vás bojové umění MMA? Nenechte si ujít tuto lekci!

Celý den budou probíhat soutěže pro děti i dospělé o krásné ceny. Přijďte se k nám podívat, odnesete si krásný sportovní zážitek :).

Děkujeme za podporu Městu Dvůr Králové nad Labem.

Související články
MOWE - dny plné pohybu a zdravého životního stylu ve Dvoře Králové (15. - 17. 7. 2017)
Attitude Challenge 2018 - 70 atletů soupeřilo se sebou i počasím
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 538x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí