Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > výstavy

Vernisáž Dne krásy - fotografií seniorů po proměně

Redakce / 10.10.2019, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Touto cestou srdečně zveme širokou veřejnost na Vernisáž výstavy Dne krásy, která se koná ve středu 16. 10. 2019 v 16:00 hodin v prostorách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje na Pivovarském náměstí v Hradci Králové.
 

FOTOGALERIE - Vernisáž Dne krásy

Svojí účastí můžete společně s námi, sponzory a hlavně účastníky Dne krásy prožít slavnostní odpoledne na půdě Krajského úřadu v Hradci Králové, a pomoci nám tak tuto povedenou výstavu otevřít. 
Součástí tohoto setkání bude i možnost zakoupit si kalendář Dne krásy na rok 2020 i s plánovanými akcemi v Domově. Nebude chybět ani drobné pohoštění.

Jak probíhal Den krásy 

Tato netradiční akce proběhla na jaře v prostorách Domova důchodců v rámci projektu Ježíškových vnoučat. Dorazily k nám kosmetičky Eliška a Alena z BABOR salonuz Hradce Králové, dále s sebou přivezly úžasnou kadeřnici Zuzku a fotografa Mariho. Uživatelé, kteří měli chuť a zájem, se tak mohli nechat zdarma zkrášlit od těchto profesionálů a nechat se na místě zároveň vyfotit. Nakonec se celé procedury zúčastnilo 14 uživatelů Domova. Přes počáteční nedůvěru a lehké obavy si všichni účastníci návštěvu v salonu krásy moc užívali. Někteří zažili něco podobného poprvé v životě. Proměna byla leckdy tak velká, že ani pracovníci téměř uživatele nepoznali, jak byli krásní. Po celém kolečku v salonu krásy ještě následovalo focení v reminiscenční místnosti Domova, kde fotograf Mari každému doporučil, jak by měl stát, sedět, komu by slušel jaký klobouček či kytička. 
Výsledkem jsou úžasné fotografie, ze kterých mají všichni účastníci velkou radost a krásnou památku. Navíc z těchto fotografií před a po vznikla výstava, která nyní zdobí zdi Domova.  Moc děkujeme nejen my, ale i zkrášlení uživatelé našim Ježíškovým vnoučatům z BABOR salonu v Hradci Králové, kadeřnici Zuzce a fotografovi Marimu za celý pohodový den, úžasně odvedenou práci a pro některé i splněný velký sen. 

Mgr. Josef Šimek 
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. 


Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 284x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


Domov důchodců 
Dvůr Králové nad Labem

Roháčova 2968
544 01  Dvůr Králové nad Labem

Příspěvková organizace zřízená Královéhradeckým krajem
Kontakty:
E-mail:
Tel.: 499 321 891 
Web: http://www.domovdknl.cz/
Fcb: https://www.facebook.com/domovdknl/

26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.

Kalendář akcí