Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Komplikace dopravy v Náchodě varují řidiče

Redakce / 27.03.2017, Náchod - Náchodsko a Broumovsko
Rekonstrukce silnice I/33 vedoucí městem Náchod až ke státní hranici s Polskem začala dnes ráno. Uzavírky a objížďky už od rána komplikují dopravu. Policisté vyrazili do ulic upozorňovat na změny v dopravě, situaci monitorovat, ale také řešit první dopravní problémy. Řidiči ignorují i policejní vozy se světelnou cedulí.
 

FOTOGALERIE - Komplikace dopravy v Náchodě - oprava průtahu městem

Krátce před polednem tak sáhli policisté poprvé po pokutových blocích. Řidič zahraničního kamionu, který vjel s kamionem za značku zakazující vjezd vozidel nad 4 tuny, musel sáhnout do peněženky a na místě v blokovém řízení zaplatil částku 2.000 korun.

Od vjezdu do zakázané zóny jej přitom neodradil ani policejní vůz se světelnou tabulí, upozorňující na uzavírku silnice a objížďku. Policisté i nadále hlídkují v ulicích a očekávají, že v odpoledních hodinách se doprava ve městě více zahustí a budou se tvořit kolony. Stejná situace bude zřejmě čekat řidiče vždy v odpolední a ranní špičce.

Stavební povolení pro plánovanou II. etapa rekonstrukce mezinárodní silnice I/33 v Náchodě je platné od pondělí 27. března 2017. Stavební práce navážou na již opravené úseky v roce 2016. Opravy budou podle časových harmonogramů pokračovat na obou koncích již rekonstruované komunikace a měly by být ukončeny za 8 měsíců - v listopadu 2017. Tak dlouho budou také trvat objízdné trasy, které již známe z minulého roku. 

Objízdná trasa je navržena po silnici I/14 přes Rtyni v Podkrkonoší a Úpici, z Trutnova je vedena po silnici I/37 přes Kocbeře a Choustníkovo Hradiště do Jaroměře. Opakovaně se očekávají výrazné dopravní komplikace a tvorbu dlouhých kolon při průjezdu Trutnovem, zejména v ulicích Polská a Náchodská. 

Zdroj: Královédvorsko.cz, Policie ČR 

Související články
Práce na stavbě průtahu Náchoda začínají dnes a potrvají s objízdnými trasami do listopadu
Uzavírka silnice č. III/2856 v úseku Libotov - Hřibojedy (1.-7. dubna 2017)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 818x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí