Vyhledej
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Po Velikonocích nebudou 2 dny jezdit vlaky ze Dvora Králové do Staré Paky

Redakce / 10.04.2020, Královédvorsko
Na dva dny - 15. a 16. dubna 2020 bude uzavřena železniční trať č. 030 v úseku Dvůr Králové nad Labem - Horka u Staré Paky - Stará Paka. Vlaky nahradí autobusy.
 

Všechny vlaky budou po dobu výluk nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy náhradní autobusové dopravy jsou organizovány dle pravidelného jízdního řádu - jezdit bude dvě podoby NAD: přímá a zastávková - viz zobrazení na mapách níže. Výluka může mít vliv na přípoje systému IDS. 

Z důvodu vládního nařízení je počet spojů a kapacita autobusů náhradní autobusové dopravy omezena. Zároveň však již počítejte s kontrolou jízdních dokladů a nástupem do autobusu předními dveřmi - více o bezpečnostním nařízení kraje týkající se nákupu jízdenek a odbavení cestujících je zde.

Přehled linek náhradní autobusové dopravy (NAD):

Linka NAD za R vlaky, přímá linka – autobusy jedou v úseku Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka a opačně. Zastavují pouze na mimořádné zastávce „Nová Paka, poliklinika“. 
 

 Linka NAD za R vlaky, zastávková linka – autobusy jedou v úseku Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka a opačně. Zastavují na zastávkách „Bílá Třemešná, žel.st.“, „Mostek, koupaliště“,

Kateřina Sekyrková
Zdroj: SŽDC
 

Související články
Kvůli opravě kanálových poklopů se na dva týdny pro dopravu UZAVŘELA Jiráskova ulice (od Karlova nahoru)
Od pondělí 6. dubna se bude opravovat silnice z Komárova směrem ke Kocbeři
Po Velikonocích se budou opět odbavovat cestující ve vlaku i autobusu
Doprava v České Skalici zhoustne: obchvat je na půl roku pouze jednosměrný

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 508x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí