Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Po Velikonocích nebudou 2 dny jezdit vlaky ze Dvora Králové do Staré Paky

Redakce / 10.04.2020, Královédvorsko
Na dva dny - 15. a 16. dubna 2020 bude uzavřena železniční trať č. 030 v úseku Dvůr Králové nad Labem - Horka u Staré Paky - Stará Paka. Vlaky nahradí autobusy.
 

Všechny vlaky budou po dobu výluk nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy náhradní autobusové dopravy jsou organizovány dle pravidelného jízdního řádu - jezdit bude dvě podoby NAD: přímá a zastávková - viz zobrazení na mapách níže. Výluka může mít vliv na přípoje systému IDS. 

Z důvodu vládního nařízení je počet spojů a kapacita autobusů náhradní autobusové dopravy omezena. Zároveň však již počítejte s kontrolou jízdních dokladů a nástupem do autobusu předními dveřmi - více o bezpečnostním nařízení kraje týkající se nákupu jízdenek a odbavení cestujících je zde.

Přehled linek náhradní autobusové dopravy (NAD):

Linka NAD za R vlaky, přímá linka – autobusy jedou v úseku Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka a opačně. Zastavují pouze na mimořádné zastávce „Nová Paka, poliklinika“. 
 

 Linka NAD za R vlaky, zastávková linka – autobusy jedou v úseku Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka a opačně. Zastavují na zastávkách „Bílá Třemešná, žel.st.“, „Mostek, koupaliště“,

Kateřina Sekyrková
Zdroj: SŽDC
 

Související články
Kvůli opravě kanálových poklopů se na dva týdny pro dopravu UZAVŘELA Jiráskova ulice (od Karlova nahoru)
Od pondělí 6. dubna se bude opravovat silnice z Komárova směrem ke Kocbeři
Po Velikonocích se budou opět odbavovat cestující ve vlaku i autobusu
Doprava v České Skalici zhoustne: obchvat je na půl roku pouze jednosměrný

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 544x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí