Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Úplná uzavírka silnice v obci Vlčkovice v Podkrkonoší (pokládka) od 4. do 16. 7 2022

Redakce / 7.07.2022, Vlčkovice v Podkrkonoší
V termínu od 4. do 16. července 2022 je obec Vlčkovice v Podkrkonoší úplně uzavřena z důvodu pokládky nového asfaltového povrchu na komunikaci II/307 po celé délce obce (tzv. od cedule k ceduli). Práce budou probíhat na tři etapy, cca po 1000m úsecích.
Autobusy: 
Dle informací od Královéhradecký kraj a OREDO - integrátor regionální dopravy budou všechny zastávky autobusů přesunuty na Záhumenní cestu následovně:
zastávka Horní Vlčkovice -> přesunuto "nad činžák;"
zastávka pošta -> přesunuto nad novou hasičskou zbrojnici;
zastávka Dolní Vlčkovice -> přesunuto nad "Čápovi."
Taktéž došlo k úpravě provozu linkových spojů. Ty nyní budou jezdit podle výlukového jízdního řádu (na webu http://iredo.online)

Pro občany a rezidenty: 
Od 11. 7. 2022 v brzkých ranních hodinách bude obec již ze směru od Dvora Králové n. L. zcela uzavřena, jakožto první etapa finální pokládky poslední vrstvy asfaltu. Takto se budou postupně zcela uzavírat i další úseky naší obce. 
Taktéž budou zablokovány i příslušné vjezdy z vedlejších komunikací, tak aby se zkrátka nedalo na tuto hlavní komunikaci vjet. 
Z tohoto důvodu budete muset zanechat zaparkované své dopravní prostředky (auta, motocykly, atp.) na některé z vedlejších cest, protože vjezdem na onu čerstvou pokládku byste ji poškodili, ale taktéž byste si poškodili i své "vozidlo." 
Tento zákaz vjezdu na novou pokládku se vztahuje i na cyklisty!

Objízdné trasy pro tranzit

1. přes Choustníkovo Hradiště ve směru na Kohoutov, podél lesa po vyspravené cestě na Záhumenní cestu;

2. přes Heřmanice, Běluň ve směru na Krabčice, přes kopec na "malou stranu" obce. 

Objízdná trasa pro přejezd skrz obec je stanovena stále přes Heřmanice - Hořenice - Jaroměř - Dolany - Velký Třebešov.

Zdroj: obec Vlčkovice

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 544x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí