Vyhledej
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

V pondělí a úterý bude zcela neprůjezdná Krkonošská ulice

Anička Kubíková / 26.08.2020
Upozorňujeme řidiče, že v pondělí 31. srpna a v úterý 1. září 2020 bude zcela neprůjezdná Krkonošská ulice včetně křižovatky na Komárov kvůli právě probíhající rekonstrukci.
 
Krkonošská ulice ve Dvoře Králové n. L. a k ní přilehlá křižovatka na Komárov procházejí v současné době kompletní rekonstrukcí, která se konečně blíží ke svému cíli. Momentálně se musí položit finální asfaltová vrstva, a tak bude zmíněný úsek od pondělí 31. srpna do úterý 1. září zcela neprůjezdný. Asfalt se bude pokládat v celém rozsahu uzavírky, tedy od čerpací stanice až po zmíněnou křižovatku. Vemte prosím tuto informaci na vědomí. Děkujeme za pochopení.

Rekonstrukce Krkonošské ulice probíhá od začátku letošního roku. V polovině února se začalo pracovat na kanalizaci a vodovodu a 2. března se zcela uzavřela komunikace v úseku od čerpací stanice směrem do Kocbeře. Práce by měly být podle plánu dokončeny do 22. listopadu, jak našemu portálu sdělila vedoucí odboru dopravní a správní Ing. Eva Ježková.

 

Související články
Uzavření křižovatky na Komárov platí pro osobní i autobusovou dopravu (24. srpna - 5. září 2020)

 
Vaše komentáře
konec objížděk, 26.08.2020 11:47, Reagovat
Nevíte, kdy uzavírka skončí?
 
 
Přečteno 879x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí