Vyhledej
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Řidiči se seznamují se zimou: za dnešek hasiči zasahovali víc než 30x

Redakce / 30.11.2021, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Za dnešek evidovali hasiči asi třicítku zásahů, z toho převažovaly dopravní nehody a technické pomoci. K nejvíce případům jsme vyjížděli na Trutnovsku, pak na Náchodsku.

FOTOGALERIE - Dopravní nehody 30 11 2021 v kraji


Profesionální i dobrovolní jednotky zasahovaly asi u desítky dopravních nehod, v rámci technické pomoci u vyprošťování zapadlých vozidel, spadlých stromů či ůklidu sněhu ze střech. 

Bohužel jedna byla tragická: v Pouchovské ulici v Hradci Králové narazilo osobní vozidlo do stromu. Přes veškerou poskytnutou pomoc jedna osoba zemřela, druhá byla v péči zdravotníků.

Mezi dalšími nehodami byla například havárie linkového autobusu v Hajnici (část Brusnice), který vyjel mimo silnici a opřel se o zeď domu. Ve voze zůstalo osm cestujících bez zranění, výstup z vozidla blokovalo křoví, které  hasiči vyřezali a pomohli lidem ven.

Dále hasiči zasahovali:

  • u nákladního vozidla, které porazilo v Polici nad Metují – Pěkově sloup elektrického vedení 
  • u nehody osobního auta, které se po nehodě u Lipnice u Dvora Králové nad Labem převrátilo na bok. 
  • opakovaně u řidiče nákladního vozidla, kterého vyprošťovali trutnovští profesionální hasiči nejprve z příkopu v Mladých Bukách – Hertvíkovicích, o pár kilometrů dál už skončil stejný vůz o hodinu později převrácený na bok úplně. Pak musela nastoupit již specializovaná firma.


Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje


 
Vaše komentáře

Přečteno 1744x
 
12.04.2024 - od 6. dubna 2024 se změnily ordinační hodiny lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v nemocnici v Trutnově – o víkendech a svátcích budete moct navštívit LPS od 8 do 18 hod. Dětská pohotovost zůstává o víkendech a svátcích nezměněna od 8 do 20 hod.
04.04.2024 - Výluka traťové koleje je hlášena v úseku Jaroměř - Starkoč - Červený Kostelec ve dnech 12. dubna - 11. května 2024.
01.03.2024 - Kvůli zbořenému mostku je uzavřená silnice 3008 mezi obcemi Úhlejov a Třebihošt. Uzavírka bude z důvodu opravy trvat minimálně do 15. dubna 2024.

Volná pracovní místa

Kuchař/ka (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)

Fyzioeterapeut/ka (Domov důchodců)

Asistent pedagoga (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí