Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Doprava

Hledá se účastník a svědkové nehody cyklistů

Redakce / 19.11.2020
V těchto dnech zadokumentovali dopravní policisté dodatečně oznámenou nehodu dvou cyklistů, ke které mělo dojít 25. srpna krátce po 21. hodině ve Dvoře Králové nad Labem mezi Žireckou Podstrání a Žirčí.
 

FOTOGALERIE - Hledá se účastník a svědkové nehody cyklistů

Podle zjištěných informací se tu měl cyklista na jízdním kole CTM při průjezdu levotočivé zatáčky střetnout s dalším dosud neznámým protijedoucím cyklistou. Po střetu skončil muž na vozovce, ale nic nenasvědčovalo zranění ani jednoho z nich, proto se oba rozešli bez oznámení události. Následně ale první cyklista skončil v péči záchranářů, kteří jej převezli do nemocnice, když se u něho v nočních hodinách projevilo zranění z nehody.

Míra zavinění a veškeré okolnosti jsou nyní předmětem dalšího šetření.

V této chvíli se rovněž obracíme na případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace k objasnění, nechť kontaktují tel. číslo 974539250 nebo linku 158. Stejnou cestou se může policistům přihlásit také dosud neznámý cyklista. Děkujeme.

nprap. Lukáš Vincenc
19. listopadu 2020, 13:55

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 628x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).

InzerceVolná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí