Vyhledej
Královédvorsko > Doprava > jízdní řády

Výlukový jízdní řád cyklobusů do Vrchlabí a na Zvičinu (16. července - 31. srpna 2018)

Redakce / 10.07.2018, Královédvorsko
Vzhledem k letošní plánované úplné uzavírce silnice vedoucí přes obec Bílá Třemešná pojedou vybrané krkonošské cyklobusy po objízdné trase. Vynechají tak některé z tradičních zastávek a naopak zastaví a naberou cyklisty na zastávkách nových. Cyklisté ze Dvora Králové tak budou mít například nově možnost se nechat odvézt do Miletína a vyjet si na Zvičinu z druhé strany, ale již jen v sobotu.
 
Krkonošský cyklobus (linka 690210 na trase Hradec Králové – Hořice – Dvůr Králové n. L. - /Kuks – Hostinné - Vrchlabí) jezdí po celé prázdniny vždy ve čtvrtek a v sobotu. Vynechané budou od 16. července zastávky  v Bílé Třemešné, Dolní Brusnici a v obci Mostek. Na zastávce ZOO ve Dvoře Králové budou stavět jen vybrané spoje.
Novými zastávkami je Nemojov - ozdravovna (nad přehradou Les Království) a u některých spojů Miletín.

Vzhledem k rovněž plánované rekonstrukci a úplného uzavření nádraží Jaroměři a tedy vyloučení přepravy kol po železnici nabývá na významu cyklobus z Hradce Králové ve 20:15, který můžete využít při jízdě po Labské cyklostezce. Zastavuje i v Jaroměři, Heřmanicích, Kuksu a Hradišti.

Cyklobusy letos poprvé vyjely v sobotu 2. 6. 2018 a v provozu budou až do soboty 30. 9. 2018. V září jezdí cyklobusy již jen každou sobotu, a to až do 30. 9. 2018 včetně státního svátku (pátek 28. 9. 2018). 

Tipy na výlet s Krkonšskými cyklobusy jsme pro vás zpracovali zde.


Výlukový jízdní řád (klikněte na čitelnou podobu)
¨

Kateřina Sekyrková 

Související články
Krkonošské cyklobusy na Královédvorsku - tipy na výlet
Oblíbené cyklobusy začnou cyklisty i turisty převážet už 2. června 2018
Umíte naplno využívat cyklobusy pro vaše výlety? Podívejte se na pár "cyklohacků" z pohledu návštěvníka, nebo obyvatele Dvora Králové n. L.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 426x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí