Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava

Možný pohyb krav na silnici na Trutnov za Výšinkou

Redakce / 23.03.2022
Trutnovská policie žádá řidiče motorových vozidel, aby při jízdě na silnici č. I/37 mezi Trutnovem Stříteží a Výšinkou dbali zvýšené opatrnosti kvůli možnému pohybu zemědělských zvířat na komunikaci, konkrétně krav.

Trutnovští „nehodáři“ v těchto místech již od úterý 15. 2. 2022 do současné doby zadokumentovali tři dopravní nehody, srážku se zemědělským zvířetem.

K jedné dopravní nehodě došlo v brzkých ranních hodinách a to ve 4:30 hodin a k dalším dvěma v rozmezí od 19:00 do 20:00 hodin.

Z našich dosud provedených šetřeních vyplynulo, že došlo k útěku stáda krav z ohrady v Horním Žďáru, přičemž se majiteli nedaří stádo odchytit a vrátit jej do zpět.
Z těchto důvodů žádáme řidiče o zvýšenou opatrnost při průjezdu výše popsaným úsekem. Snižte rychlost jízdy, aby jste případně, mohli včas zareagovat na dopravní situaci a nestali se účastníkem dopravní nehody.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 579x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)


Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí