Vyhledej
Královédvorsko > Doprava

Uzavírka silnice v Doubravici (13. června - začátek října 2022)

Redakce / 3.06.2022, Doubravice
V polovině června začnou v Doubravici a jejím okolí stavební práce, které souvisejí s rekonstrukcí vozovky silnice č. II/325.

V pondělí 13. června se částečně uzavře křižovatka v intravilánu obce Doubravice (silnice II/325 se silnicí III/300 11) - proběhne zde rekonstrukce vozovky. 

Od 4. července se posunou stavební práce dále a z důvodu rekonstrukce bude zcela uzavřena silnice II/325 od křižovatky až po konec zástavby směrem na Bílou Třemešnou.

Dojde zde ke kompletní výměně konstrukčních vrstev vozovky, rekonstrukci propustků a výstavbě autobusového zálivu. Obec souběžně vybuduje novou dešťovou kanalizaci a nový chodník podél silnice, přeloží vodovod a zmodernizuje osvětlení. 

Objížďka

Osobní doprava musí počítat se zdržením při průjezdu obcí Doubravice od 13. června kvůli částečně uzavřené křižovatce.

Od 4. července bude osobní doprava odkloněna po objízdných trasách přes Zábřezí, Řečice a Horní Dehtov. Samotná objízdná trasa projde rekonstrukcí před zahájením této objízdné trasy: od pondělí 6. června do neděle 12. června 2022. 

Trasa pro nákladní dopravu povede po silnicích II/325, II/284 a II/300 přes Bílé Poličany, Miletín a Zdobín.

Krajská stavba za více než 25 milionů korun bude financována z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). 

Zdroj: Královéhradecký kraj, mudk.cz

Foto: Petr Sedláček

 
Vaše komentáře

Přečteno 1194x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí