Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > fotbal

Dramatickou výhru v závěru s Podhůřím potvrdil Dan Jákl svým 4. gólem v zápase

Redakce / 16.08.2021, Vítězná, sokolvitezna.kralovedvorsko.cz
Do zápasu s Podhůřím jsem vstoupili s respektem. Ne, měli jsem chuť konečně vyhrát, hlavně když to je na našem domácím hřišti. Soupeř vzadu se zkušeným Mlejnkem se snažil čelit našemu náporu.

FOTOGALERIE - DRAMATICKOU VÝHRU V ZÁVĚRU S PODHŮŘÍM POTVRDIL SVÝM 4.GÓLEM V ZÁPASE DAN JÁKL


Tušili jsem, že dokud nedáme první branku v této sezoně, tak se budeme trápit. Sice v zápase dal první branku soupeř - po zbytečné chybce již v 5.minutě... Ale naše chuť byla naštěstí větší.

Opět přes mnoho omluvenek jsme do zápasu šli nyní se 14 hráči.


Sokol Vítězná - TJ Jiskra Podhůří 5:3 (2:1)

Branky: Jákl 4, Tomášek - Šebela, Peterka pk.,Příbramský. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Sestava: Chleborád - Szamko, Jirásko, Hlavatý, Andrle (81" Daniel), Krákorá, Špůr (68" Zvelebil), Jákl D., Hlušička (46" Kňourek), Tomášek, Dušánek.

Naštěstí první poločas nám mohl pomoc "starosta", který po poločase musel na své povinnosti a jeho vystřídal po delší době navrátilec při chuti Filda Kňourků.

Snažili jsme v zápase hrát kombinačně na našem malém hřišti a vyvarovat se zbytečným nákopům, které soupeř zvládal sbírat. Bohužel nepřesnosti v přihrávce nám kazily chuť, ale proto hrajeme okres a máme na čem pracovat a jen tréninkem a dalšími zápasy vše zpřesníme. Bohužel zápasy odehráli i někteří poloranění hráči, kterým patří velké poděkování za obětování.

Dnes hlavně měl svůj den Dan Jákl, který dnes hrál tak, jak si od něj představujeme. Díky tomu si zaznamenal nejen svou první branku v nové sezoně, ale i svůj první "hattrick" a přidal k němu ještě branku na víc. Ale úvodní branku vstřelil také novic v týmu Jarda Tomášek a zaznamenal si tak také první zářez v nové sezoně.

Hoši, první branka v sezoně - lahvinka, hattrick - 15L soudek pivka :)

A že těch branek mohlo být více! Nespočet akcí nedotáhl jak Dan Jákl, tak i Lukáš Andrle, hned první velkou šanci měl i na hlavě Martin Hlavatý.

Vše vypadalo na hladký průběh do konce zápasu, ale po střídání Andrleho v 81" přišli zbytečné chyby, které soupeř využil a utkání zdramatizoval a v 87" již na rozdíl jediné branky. Ale jen díky dnes dobře chytajícímu Romanovi v brance, který vychytal i nájezd Mlejnkovi, tak hlavně v posledních minutách reflexivně na malém vápně vychytal poslední šanci soupeře.

Následně právě svou čtvrtou brankou vše uklidnil Dan Jákl po úniku obraně, když obstřelil hostujícího brankáře.

První branka dnes byla důležitá. Měli jsme větší chuť vyhrát, ale nic proti Podhůří, pokud budeme chtít vyhrávat i jiné "těžší" zápasy, budeme muset hlavně zpřesnit přihrávky, lépe bránit a proměňovat více tutové šance. Hlavně každý trénink nám ke konci ukáže, kam co a jak jsme udělali proto, aby nás soupeř nepředčil i fyzicky.

Nyní čeká marody doléčení, tréninky jsou opět v úterý a ve čtvrtek od 18:00 hodin, a v sobotu 21. 8. hrajeme v Dolní Branné se Strážným.

Snad přivezeme i první body z venkovního hřiště do Vítězné :-) 

Držte nám pěsti a pokud můžete, přijeďte nás podpořit!

Jakub Daniel
Sokol Vítězná

Další články Sokol Vítězná

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 417x
 
Hodnocení článku: