Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Firmy v regionu > Odpady, sběrný dvůr

Kovošrot Dvůr Králové nad Labem (Lukas trade s.r.o.)

Redakce / 23.05.2018
Firma sídlící ve Dvoře Králové, která se zabývá výkupem druhotných surovin železa, barevných kovů, papíru a plastů. Provádí zároveň ekologickou likvidaci autovraků, demontáž technologických celků a výkup nepotřebných skladových zásob. Novou činností je svoz separovaného odpadu od soukromých podniků, měst a obcí a štěpkování.
 

Nabízené služby: 

 • Výkup kovů, papíru a plastů
  Vykupujeme veškeré kovy, papír a plasty od firem i soukromých osob za příznivé ceny. A navíc pokud potřebujete zajistit likvidace většího množství odpadu, zajistíme odvoz a naložení naší technikou. 
  Z kovů vykupujeme železo, nerez, měď, hliník, mosaz, zinek, bronz, olovo. Z těchto kovů vykupujeme též špony a zlomky. Při výkupu kovů je samozřejmostí přesné vážení. Ceny jsou stanoveny z aktuálního stavu LME (londýnská burza kovů) a poptávky našich odběratelů.

 • Kovošrot
  Svoz odpadu zajišťujeme na vlastní náklady. Pro svoz odpadu používáme speciálně upravené nákladní automobily, které disponují například hydraulickou rukou, kontejnery různých druhů a objemů, včetně popelářského vozu na separovaný odpad. Pro Váš či Vaši firmu zajistíme bezplatné zapůjčení kontejnerů. Naši zaměstnanci Vám navrhnou optimální řešení v počtu kontejnerů a frekvencí svozu odpadů.

 • Likvidace autovraků 
  Služba pro všechny, kteří se potřebují zbavit starého a nepotřebného automobilu. Součástí likvidace je vydání protokolu o převzetí autovraku k ekologické likvidaci. Zajišťujeme odvoz nepojízdného vraku. Provozovna na Slovanech slouží zároveň ostatním zpracovatelům autovraků jako sběrné místo pneumatik, plastů a skla. Pro zpracovatelé autovraků zajišťujeme přistavení (zapujčení) kontejnerů, odvoz odpadu.

 • Likvidace technologických celků
  Změřujeme se na likvidaci kovových konstrukcí v zemědělství, všech typů jeřábů, kotelen, mostních konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, hal, provozů a veškerých zařízení a technologií. Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy. Likvidaci provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. K likvidaci a demontáži používáme řezání kyslíkem nebo plasmou. 

 • Recyklace odpadů
  Opětovné cyklické využití odpadů a jejich vlastností jako druhotné suroviny ve výrobním procesu. Recyklace umožňuje šetřit obnovitelné i neobnovitelné zdroje a často může snižovat zátěž životního prostředí. Zabýváme se recyklací těchto odpadů: kovy, papír, plasty sklo a bioodpad.

 • Štěpkování
  Likvidace odpadu z kácení a ořezů stromů štěpkovačem - drcení větví a kmenů z ořezů stromů, větví ze živého plotu do průměru 250 mm 

Otevírací doba:

po-pá 7:00 - 16:00
so  8:00 - 12:00

Kontakt: 

Lukas trade s.r.o.

Slovany 3051
544 01 Dvůr Králové nad Labem
Tel: +420 777 082 083, +420 777 086 085
Email: lukastrade@slovany.cz
Web: www.slovany.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 8809x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
5.01.2019 09:00 - 31.12.2020 17:00
Expozice textilního tisku (stálá výstava)
9.11.2020 10:00 - 13.12.2020 00:00
Nostalgické Vánoce 2020