Vyhledej
Královédvorsko > Firmy v regionu > Vinotéka, nápoje, lihoviny

Vinotéka Nápoje Goldšmídovi prodává i Goldyho zakázanou jedenáctku

Redakce / 16.02.2023, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, centrum.kralovedvorsko.cz
Tento rodinný podnik s nápoji a vínem má svůj obchod ve Dvoře Králové. Kromě vína nabízí i velkoobchodně pivo včetně své Goldyho zakázané jedenáctky, která je v obchodě v areálu Starého pivovaru k dostání i pro konečného zákazníka.

FOTOGALERIE - Vinotéka Nápoje Goldšmídovi ve Dvoře Králové nad LabemOtevírací doba: 

po-pá 8-18, 

so 8-12 hod., 

GOLDYHO JEDENÁCTKA

Po pětileté náročné přípravě se vrací pivo s velkým příběhem Goldyho zakázaná jedenáctkaProtože dobré pivo nenahradíš! Pokud chcete znát příběh tohoto piva, pan Goldšmíd vám ho rád u sebe v obchodě převypráví :-)

Firma rodiny Goldšmídů je zaměřena na gastronomii, maloobchodní prodej, velkoobchodní prodej a zprostředkovatelský prodej. Organizačně se podílí na Královédvorských vinařských slavnostech. 

Sortiment

  • více než 300 druhů vín od českých i moravských vinařů i od zahraničních dodavatelů
  • více než 12 druhů sudových vín 
  • exkluzivně lahvová i sudová medovina "ELISA"
  • alkoholické nápoje
  • lahvová piva Goldyho zakázaná jedenáctkaKrakonoš, Gambrinus, Plzeň, Svijany, Konrád, Lobkowicz nealko, Kozel 
V našich vinotékách se zákazník může přesvědčit, že námi prodávaná sudová vína jsou vždy kvalitní a nejsou pančovaná. Zájemcům jsou k dispozici zápisy Státní potravinářské a zemědělské inspekce, kterou u nás máme často :-(.

Služby pro širokou veřejnost

Možnost pronájmu sudů KEG o obsahu 10 litrů, 15 litrů, 20 litrů, 30 litrů a 50 litrů včetně stáčecího zařízení pípy nebo chlazení na nejrůznější oslavy, výročí nebo zahradní párty.

Zákazníci ze Dvora Králové a okolí neplatí zálohu na obal KEG a zároveň jim nabízíme možnost zapůjčení chlazení na víkend (i prodloužený) za 150 Kč. 

Gastronomické služby

Maloobchodně prodáváme a velkoobchodně dodáváme na gastronomii široký sortiment sudového piva:

Krakonoš 10°, 11°, 12° a 12° kvesnicové. Gambrinus nepaster, Gambinus excelent a Gambrinus 12°. Pilsner UrquellKozel 10°, 11°, 12°. Radegast 10°, 11°, a ryze hořká 12°. Svijany desítka, máz, rytíř, kníže a kněžna. Rychtář 11°, 12°. Lobkowicz prémium a Lobkowicz nealko. Konrád 10°, 11°, 12° a 11° tmavá. Bernard 10°, 11°, 12°, a 12° nefitrovaný ležák. Dále také pivovary Černá HoraRohozec a další...

Vlastníme také některé zahraniční značky jako je například řecké brandy: MAKEDON, SARISSA, KYROS a zprostředkováváme jejich prodej na českém trhu, dále zprostředkováváme také prodej řeckých vín.


Kontakt

Telefon: 603 961 031, 605 511 669

E-mail: jiri.goldsmid@mkinet.cz

tomas.goldsmid@seznam.cz

Doprava

Vinotéka se nachází pod křižovatkou u pošty ve Dvoře Králové, ve dvoře Starého pivovaru (Krčmy) v sousedství ochodu Billa. 

Parkování je zdarma na 1 hodinu na parkovišti u Billy (ve všední den, jinak neomezeně).  Nejbližší autobusová zastávka je "U pošty".

Další články Nákupní centrum CENTRUM ve Dvoře Králové

Související články
Královédvorský sommeliér Jiří Goldšmíd prodává ve své vinotéce ověřené víno. Na degustaci každé šarže má svoji komisi
Vánoční koncert ve vinotéce (17. prosince od 9 hod.)
Vaše komentáře

Přečteno 35253x