Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Focení na kalendář Život je teď 2024 u výrobce vánočních ozdob

Redakce, / 17.05.2024, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V pátek 10. května nás čekalo focení na nový kalendář pro rok 2025. Sešli jsme se opět v již tradičním složení – kosmetička Eliška, kadeřnice Terezka a skupina fotografů pod vedením Jardy Mužíka.

FOTOGALERIE - Život je teď 2024 – focení na kalendář


Eliška s Terezkou se vrhly na námi vybrané klienty hned po snídaních. 
Zázemí pro salón kosmetiky a kadeřnice jsme tentokrát měli u nás v Domově, takže šlo všechno plynule a rychle. Odtud pak vycházely zkrášlené modelky a modelové. 

Následně je čekal přesun buď autem anebo na vozíku s doprovodem do nedaleké výrobny vánočních ozdob na Slovanech. V letošním roce spolupracujeme s rodinnou firmou Ozdoba.cz, kterou vedou manželé Juklovi a kteří pokračují ve více než stoleté tradici. 

Zde následovalo focení našich uživatelů na různých místech podniku, kde probíhá výroba vánočních ozdob. Celou akci jsme si všichni užili, naši obyvatelé se stali na chvíli celebritami v záři reflektorů. 

Moc děkujeme všem zúčastněným a také kuchařkám za zajištění bohatého občerstvení pro všechny, kteří se na celém dni podíleli. Nabízíme Vám jako ochutnávku pár fotek z celého dne. 
Již dnes se ale moc těšíme na finální výsledek v podobě kalendářů a výstavy fotografií, která se uskuteční v listopadu 2024 na Univerzitě Hradec Králové

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 405x