Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

18letý cyklista skončil pod koly kombajnu

Redakce / 10.08.2021, Náchodsko a Broumovsko
V pondělí vpodvečer došlo v Mezilesí na Náchodsku k tragické dopravní nehodě, při které zemřel 18letý mladík jedoucí na horském kole.

Dle dosud zjištěných skutečností k dopravní nehodě mělo dojít, když cyklista jedoucí od centra Mezilesí na Sněžné se ve snaze se vyhnout protijedoucímu samochodnému žacímu stroji značky Krone najel mimo pravou část pozemní komunikace na posekaný travnatý pás.

Tam pokračoval v jízdě a to i přes ústní upozornění o rozměrech předmětného stroje řidičem doprovodného vozidla. Při míjení obou vozidel mladík s největší pravděpodobností nezvládl řízení, zavrávoral a upadl do prostoru levého zadního kola žacího stroje, který na něho vzápětí najel. 

Cyklista na místě dopravní nehody zemřel.

Policisté s řidičem žacího stroje na místě události provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem, i test na drogy měl negativní. U cyklisty byla nařízena soudní pitva.

Případ šetří náchodští kriminalisté.

Zdroj: policie.cz

 
Vaše komentáře

Přečteno 801x
 
Hodnocení článku:
25.11.2021 - Starosta města Trutnov Ivan Adamec odstupuje z pozice starosty. Bude se naplno věnovat funkci poslance a nově i roli předsedy hospodářského výboru PSP ČR.
02.11.2021 - Týden duchů ve Dvoře Králové, který se konal na konci října, navštívilo přes 24 tisíc lidí. V tomto týdnu dosáhla letošní návštěvnost dvorské zoo hranice půl milionu návštěvníků.

Volná pracovní místa
Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí