Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Krimi

Na Trutnovsku bylo vyhlášeno pátrání po 16leté dívce a jejím příteli

Redakce / 7.01.2016, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Policie ČR vyhlásila na Trutnovsku pátrání po 16leté dívce Sáře Moníkové a jejím 27letém příteli Otto Podhorném.
Policie ČR vyhlásila na Trutnovsku pátrání po 16leté dívce Sáře Moníkové a jejím 27letém příteli Otto Podhorném. 
Sára Moníková je hubené postavy, která vypadá na 16-18 let, měla na sobě naposledy bílou pletenou čepici s bambulí, hnědou bundu s kapucí, po okrajích kožíšek, černé kalhoty tzv. legíny, černé šněrovací kožené boty nad kotníky. Pohřešovaná  má hnědé oči, dlouhé vlasy obarevné do červena, je 165 cm vysoká, v jednom uchu nosí tzv. roztahovák, ve druhém zavírací špendlík. Naposledy byla viděna v místě trvalého bydliště svým otcem dne 6.1.2016 v 7:00 při odchodu z domova do školy, do které však již nedorazila. Nevrátila se ani do svého místa bydliště. 
Šetřením bylo zjištěno, že by se mohla pohybovat ve společnosti rovněž policií hledaného svého přítele Otto PODHORNÉHO, nar. 1989, občana Slovenské republiky. Dívka má u sebe osobní doklady a drobnou finanční hotovost do 100 Kč. 

Případné informace o pohřešované Sáře Moníkové a jejímu příteli Otto Podhornému sdělte přímo službě kriminální policie a vyšetřování v Trutnově na tel. linku 974 539 336 nebo na linku 158, případně nejbližší služebně PČR.

Související články
Pátrání po pohřešované paní z Trutnova
Úmrtí ženy ve Strži OBJASNĚNO!
Pátrání po 33leté ženě z Trutnova bylo pozastaveno
Poznáte tuto dvojici? Mohla by pomoci s objasněním trestného činu. Podívejte se na video
Související odkazy
Policie ČR pátrá
 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 708x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí