Vyhledej
Královédvorsko > Krimi

Opilý cizinec havaroval ve směru na Dvůr Králové nad Labem – Vítězná Huntířov

Redakce / 24.11.2017, Královédvorsko
Řidič se zřejmě plně nevěnoval z důvodu opilosti řízení a sjel do břehu silničního příkopu. S řidičem provedená dechová zkouška na alkohol byla pozitivní, nadýchal 1,24 promile alkoholu v dechu. Zasahující policisté museli proti němu nakonec použít donucovací prostředky, když se proti nim postavil a v rukou držel injekční stříkačky. Také později u lékaře se choval agresivně.
 


Při zákroku, který proběhl v úterý 21. listopadu 2017, nebyl nikdo z účastněných zraněn a opilec přišel na místě o řidičský průkaz. To však, ale nebylo všechno. Jelikož mu dopravní policisté uložili kauci ve výši 16 tisíc korun, kterou nezaplatil, jeho vozidlo zajistili a převezli do areálu trutnovské policie.

Opilý cizinec v úterý v podvečer se svým vozidlem Audi havaroval na křižovatce ve směru na Dvůr Králové nad Labem – Vítězná Huntířov. Řidič se zřejmě plně nevěnoval z důvodu opilosti řízení a sjel do břehu silničního příkopu. S řidičem provedená dechová zkouška na alkohol byla pozitivní, nadýchal 1,24 promile alkoholu v dechu. Zasahující policisté museli proti němu nakonec použít donucovací prostředky, když se proti nim postavil a v rukou držel injekční stříkačky.

Muž s policisty nespolupracoval, nepodepsal jim žádné dokumenty a i na lékařském vyšetření v nemocnice se choval vulgárně a arogantně.

Případem se zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově. 

Zdroj: www.policie.cz

 

Související články
Honička s policíí! V centru Trutnova přes 100km/h. Kruhové objezdy v protisměru a na konec bouračka! Podívejte se na video
Ve Dvoře Králové byl dnes dopoledne nahlášen násilný čin. V domě byla nalezena žena bez známek života

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 857x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí