Vyhledej
Královédvorsko > Krimi

Pachatel, který nemá hranice: zkratoval veřejné osvětlení v parku!

Redakce / 13.12.2020, Hořice - Hořicko a Miletín
Zcela nepochopitelné jednání pachatele v parku Smetanovy sady v Hořicích! Stejně jako nikdy nepochopíme důvod lámat právě zasazené stromky, tak na stejné úrovni je zkratování veřejného osvětlení. Zde navíc pachatel nejenže ohrozil cizí, ale i svůj život. Město a policie žádá svědky o spolupráci.

Zatím neznámí pachatelé opakovaně zkratovali elektrické kabely veřejného osvětlení ve Smetanových sadech v Hořicích. Město Hořice i městská policie tímto žádá případné svědky o spolupráci, veřejnost pak o obezřetnost.

Ničemové svým jednáním způsobili nejen hmotnou škodu na veřejném majetku, ale také ohrozili své i cizí životy. Městská policie se tímto vandalským a protiprávním činem zabývá a zároveň zvyšuje dohled nad oblastí Smetanových sadů. 

Veřejnost se tímto vyzývá, aby v této souvislosti jakékoliv podezřelé jednání okamžitě nahlásila na linku Městské policie Hořice (tel.: +420 737 445 336, e-mail: policie@horice.org) nebo Policie ČR (158). 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: Horice.org

Související články
V souvislosti se znásilněním hendikepované ženy se pátrá po totožnosti tohoto muže!
Vaše komentáře

Přečteno 879x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí