Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

Pátrání po vozidle a nekonečné kolony v Náchodě

anonymně / 26.10.2017, Lejšovka - Jaroměřsko
Včera v 7 hodin ráno na silnici II. třídy v katastru obce Výrava havarovala řidička motocyklu značky Suzuki 125. Sedmnáctiletá slečna se stejně starou spolujezdkyní jela od Výravy na Librantice a dle její výpovědi ji ohrozilo v levotočivé zatáčce za Výravou protijedoucí vozidlo, které najelo do jejího pruhu. Policie po vozidle pátrá.
 
Tím, že se snažila střetu vyhnout, najela na pravou krajnici a sjela do příkopu. Obě slečny utrpěly lehké zranění, s kterým byly převezeny do hradecké fakultní nemocnice. U řidičky motocyklu policisté na místě vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou. Vzniklou škodu vyčíslili na 25 tisíc korun.
Policisté žádají svědky dopravní nehody, nebo přímo řidiče osobního vozidla, které se s motocyklem míjelo, aby zavolali na linku 158, nebo se přímo dostavili na dopravní inspektorát v Malšovicích.KOLONY NÁKLADNÍCH AUT BRZDÍ DOPRAVU

Směrem na Polsko už ode čtvrtečního poledne 26.10.2017 jezdí velké množství aut nákladní i osobní dopravy.

Policisté počítají se zvýšenou dopravou jak koncem pracovního týdne, tak i o víkendu, kdy před dušičkovými svátky tradičně jezdí mnoho lidí za hranice na nákupy.

Vzhledem k vytváření kolon na silnici 1/33 už od nynějška dopravní policisté na vysokovském kopci před Náchodem monitorují dopravu a podle aktuální situace po předchozí dohodě s trutnovskými policisty v Jaroměři dávkově odklánějí tranzitní dopravu směrem na Červený Kostelec a Trutnov s cílem rozmělnit počty vozidel na více komunikací. Řidiči jedoucí po trase Jaroměř – Náchod by měli po celý den počítat s tvořením kolon a možným zdržením v zácpě, zvláště pak v odpoledních hodinách. Dopravní policie bude po celý tento čas v terénu monitorovat a regulovat průjezd nákladních i osobních vozidel, tak aby co nejvíce usnadnili provoz a zároveň aby přispěli k jeho většímu bezpečí pro motoristy i  další účastníky silničního provozu

por. Iva Kormošová

www.policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 495x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí