Vyhledej
Královédvorsko > Krimi

Pátrání po vozidle a nekonečné kolony v Náchodě

anonymně / 26.10.2017, Lejšovka - Jaroměřsko
Včera v 7 hodin ráno na silnici II. třídy v katastru obce Výrava havarovala řidička motocyklu značky Suzuki 125. Sedmnáctiletá slečna se stejně starou spolujezdkyní jela od Výravy na Librantice a dle její výpovědi ji ohrozilo v levotočivé zatáčce za Výravou protijedoucí vozidlo, které najelo do jejího pruhu. Policie po vozidle pátrá.
 
Tím, že se snažila střetu vyhnout, najela na pravou krajnici a sjela do příkopu. Obě slečny utrpěly lehké zranění, s kterým byly převezeny do hradecké fakultní nemocnice. U řidičky motocyklu policisté na místě vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou. Vzniklou škodu vyčíslili na 25 tisíc korun.
Policisté žádají svědky dopravní nehody, nebo přímo řidiče osobního vozidla, které se s motocyklem míjelo, aby zavolali na linku 158, nebo se přímo dostavili na dopravní inspektorát v Malšovicích.KOLONY NÁKLADNÍCH AUT BRZDÍ DOPRAVU

Směrem na Polsko už ode čtvrtečního poledne 26.10.2017 jezdí velké množství aut nákladní i osobní dopravy.

Policisté počítají se zvýšenou dopravou jak koncem pracovního týdne, tak i o víkendu, kdy před dušičkovými svátky tradičně jezdí mnoho lidí za hranice na nákupy.

Vzhledem k vytváření kolon na silnici 1/33 už od nynějška dopravní policisté na vysokovském kopci před Náchodem monitorují dopravu a podle aktuální situace po předchozí dohodě s trutnovskými policisty v Jaroměři dávkově odklánějí tranzitní dopravu směrem na Červený Kostelec a Trutnov s cílem rozmělnit počty vozidel na více komunikací. Řidiči jedoucí po trase Jaroměř – Náchod by měli po celý den počítat s tvořením kolon a možným zdržením v zácpě, zvláště pak v odpoledních hodinách. Dopravní policie bude po celý tento čas v terénu monitorovat a regulovat průjezd nákladních i osobních vozidel, tak aby co nejvíce usnadnili provoz a zároveň aby přispěli k jeho většímu bezpečí pro motoristy i  další účastníky silničního provozu

por. Iva Kormošová

www.policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 410x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí