Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Pozor na nabídky o provedení práce

Redakce / 2.08.2018, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
V současné době prověřují policisté oznámení, které učinil na linku 158 zástupce obchodní společnosti na Královédvorsku. Ten policistům uvedl, že jej před časem oslovil neznámý muž a nabídl mu vyasfaltování plochy. Nakonec se měli dohodnout na provedení práce i na finančních podmínkách.
 

Práce následně skutečně započaly, nicméně poté, co zhotovitel zakázky položil přibližně čtvrtinu domluvené asfaltové plochy, nastaly komplikace. Zástupce této společnosti požadoval zaplacení předem za celou zakázku a částka za 1 čtverečný metr se také oproti prvotní ceně navýšila.


Vzhledem ke skutečnosti, že firma nabízející uvedené služby nepostupovala zcela standardně a existují informace o tom, že své práce nabízela i v jiných městech, je dobré připomenout důležitost obezřetnosti při sjednávání podmínek takovýchto prací, ať už jsou jakéhokoli charakteru.


V dané věci policisté do současné chvíle neshledali žádné protiprávní jednání, věc je pouze evidována. Ze strany Policie ČR se jedná o preventivní upozornění veřejnosti, a to i z důvodu, že v poslední době je známo a zaznamenáno více případů, kdy si lidé například důkladně nepročtou smluvní podmínky a doplatí na to.

Zdroj: policie.cz

 

Související články
Zloděje nalákalo pootevřené okénko, policie ho chytila přímo při činu
Vodním záchranářům odcizil na Rozkoši lodní motory.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1072x
 
 
 
Zpět
30.11.2018 - Od 22. prosince 2018 do 1. ledna 2019 budou uzavřeny odběrové místnosti na nové poliklinice ve Dvoře Králové. Odběr budou možné v nemocnici vždy do 10 hod.
23.11.2018 - Na 31. zasedání Rady Královéhradeckého kraje se v pondělí 26. listopadu bude mimo jiné vybírat zhotovitel studie možností napojení města Dvůr Králové nad D11 (PZ Borek, PZ Zboží a ZOO) z MÚK Jaroměř - sever.
14.11.2018 - Od 14.11. do 31.12. 2018 dojde k omezení parkování na vlakovém nádraží ve Dvoře Králové kvůli nakládce dřevní hmoty na železniční dopravu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí