Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

Strážníci Městské policie Dvůr Králové zadrželi pachatele vloupání do deseti minut!

Redakce / 27.07.2020
Ve čtvrtek 23. července krátce před jednou hodinou ranní přijala hlídka Městské policie Dvůr Králové nad Labem oznámení o vloupání do prodejny potravin v ulici Vrchlického. Hlídka vyrozuměla o přijatém oznámení kolegy z Policie ČR a vydala se na místo.
 

Strážníci po příjezdu na místo získali od jednoho ze svědků popis pachatelů, a poté co si místo trestného činu převzali policisté, provedli kontrolu okolí prodejny.

V nedalekém parku hlídka nalezla oba pachatele i s odcizeným zbožím. Strážníci tak oba pachatele pro podezření z trestného činu krádeže vloupáním předali k dalšímu řešení Policii ČR necelých deset minut od přijatého oznámení.

Zdroj: Městská policie Dvůr Králové nad Labem


 

Související články
V souvislosti se znásilněním hendikepované ženy se pátrá po totožnosti tohoto muže!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1155x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí