Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Uplynulý víkend byl pro královédvorské policisty velmi rušný

anonymně / 5.06.2018, Dvůr Králové nad Labem
Neznámého lupiče lákaly chaloupky v zahrádkářské kolonii, jiného vandala zase zaparkované auto na Slovanech.
 

Neznámý vandal

V pátek 1. června se po 19. hodině obrátila na tísňovou linku poškozená řidička vozidla Škoda Octavia šedé barvy. Žena uvedla, že zaparkovala na příjezdové cestě k č. p. 3103, ulice Slovany ve Dvoře Králové nad Labem. Asi po patnácti minutách přišla zpět k autu a zjistila, že je na několika místech poškrábané. Vzniklou škodu předběžně odhadla na částku 10 tisíc korun.

Neznámému vandalovi v případě vypátrání a prokázání viny hrozí až roční pobyt ve vězení.  

Tímto žádáme případné svědky, kteří by mohli poskytnout jakoukoli informaci k případu, nechť se obrátí na Obvodní oddělení Policie ČR ve Dvoře Králové nad Labem, nebo na linku 158.


Neznámý lupič

V noci z pátka na sobotu (1. - 2. června) se do jedné zahrádkářské kolonie na Královédvorsku vydal neznámý poberta na lup. Vyhlédl si zaparkované vozidlo, ze kterého odcizil dvě peněženky. Dovnitř se dostal poté, co rozbil boční okénko. Další krádež dále zjistila majitelka zahradní chatky nedaleko, když ji z pergoly zmizel její mobilní telefon. Poškození si vyčíslili celkoovu škodu na částku téměř 9 tisíc korun.

V případě dopadení a odsouzení pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.  


Zdroj: Policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 753x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí