Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

V Libotově okradl zloděj seniorku v jejím domě

Redakce / 23.01.2017, Libotov
Trutnovská policie vyzývá všechny občany nejen na vesnicích, ale i ve městech, aby své domy či byty během dne uzamykali. Zloději obchází domky na odlehlých místech a zkouší, jak jsou nemovitosti zabezpečeny. Pokud je nic neodradí, vstoupí do domů a bez vědomí přítomných obyvatel se volně pohybují po domě za účelem krádeže.
 

Terčem zloděje byla seniorka z Libotova

Včera dopoledne šestaosmdesátiletá žena zaslechla na chodbě svého domu v Libotově hluk. Nejprve si myslela, že je to její zeť, tak na něj zavolala. Jelikož se nikdo neozval, šla se na chodbu podívat a potkala se tam s cizím mužem. Ten jí sdělil, že údajně zapadl nedaleko od jejího domu a že shání po vesnici traktor na vyproštění jeho vozidla. Žena ho vyprovodila z domu a poradila mu, že traktor mají v Hřibojedech. Když si zkontrolovala svůj dům, zjistila, že jí zmizel prsten, který si cení na čtyři tisíce korun.  

Po pachateli intenzivně pátrají policisté ze Dvora Králové nad Labem. 

Laciný nákup

Královédvorští policisté pátrají po zloději, který si v místním obchodním domě na sebe oblékl nové tepláky a kabát a bez zaplacení odešel. Poškozené firmě tak způsobil škodu téměř jeden tisíc korun. Ve stejný den a ve stejnou dobu tam dosud neznámý lapka také odcizil alkohol v hodnotě přesahující tři tisíce korun.

Místní policisté po pachatelích intenzivně pátrají.


nprap. Pižlová Šárka. DiS.

tisková mluvčí ÚO Trutnov

 

Související články
Na Královédvorsku se objevily padělané tisícikorunové bankovky
Policisté zadrželi muže ze Dvora Králové, který byl ozbrojen, a to bez zbrojního průkazu
Bílý kruh bezpečí poskytl finanční pomoc okradeným seniorkám z Trutnovska. Dvě seniorky okradl podvodník téměř o 30 tisíc korun
Jízdní kola zmizela z paneláku ve Dvoře Králové
Náruživí milenci ukradli 139 balení kondomů a 21 kusů lubrikačního gelu - znáte je?

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 5545x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí