Vyhledej
Královédvorsko > Firmy v regionu

Šikovná technika od A až do Z! To je AZ Technika.

Redakce, J. H. / 4.12.2014, Dvůr Králové nad Labem
Na Královédvorsku máme spousty firem, které jsou úspěšné více za hranicemi regionu, než doma. Jednou z těch rychle se rozvíjejících je i firma AZ Technika. Buďme rádi, že zde takové firmy máme.

FOTOGALERIE - Šikovná technika od A až do Z!

První obchody

Firma byla založena v roce 2010 jako internetový i kamenný obchod se zahradní technikou. Prvním působištěm byl obchůdek v areálu starého pivovaru. Postupem času se sortiment rozšiřoval. Například prvky pro dětská hřiště, robotické sekačky, či vysavače, technika pro zimní údržbu a hlavně sortiment pro opravy zemědělských strojů. Malý obchod již nestačil a firma se přestěhovala do větších prostor v Husově ulici (pod kostelem). Zde firma vydržela 3 dlouhé roky, ale i zde prostory přestávaly vyhovovat a hlavně zde byly velké problémy s parkováním.

Velký areál pro rozvoj e-shopu

Majitelé se tedy rozhodli pro razantní a riskantní krok - firmu přestěhovali mimo centrum města do rozlehlého areálu v ulici Krkonošská kousek za kapličku. Zde již mají k dispozici velké prostory, kde se nachází kanceláře, vzorkovna, prostor pro servis a rozlehlý sklad, kde je vše potřebné pro rozvoj internetového obchodování a dost prostoru pro předvádění zboží. Velkou výhodou je také pohodlné parkování jak pro místní zákazníky, pro dodavatele a pro přepravní služby, které si nyní před vánoci ve firmě podávají dveře. Firma v současné době provozuje 2 internetové obchody www.AZtechnika.cz a www.Kardanka.cz, které začínají běžet kompletně i ve slovenštině pro řadu zákazníků ze Slovenska a v brzké době se plánuje i verze polská a německá.

Výhody pro místní zákazníky

Pro zákazníky z Královédvorska má firma připravenu řadu výhod, které může poskytnout pouze místní obchodník. Samozřejmostí je osobní odběr zboží. Zásadní výhodou však je zejména rozvoz zboží včetně montáže složitějších zařízení a hlavně zaučení obsluhy, toto vše ZDARMA. To je v případě sekaček, štípačů dříví, nebo fréz na sníh hodně užitečné, protože mnoho z přístrojů je multifunkčních a lze je přestavět na různé užívání. Dále je pro zákazníka určitě velmi zajímavý záruční a pozáruční servis v místě a nákup za internetové ceny a většinou se zajímavým dárkem zdarma.

Instalace dětských hřišť

Pro obce, školky a školy, ale i pro soukromníky AZtechnika nabízí i instalaci celých dětských hřišť i jednotlivých prvků včetně bezpečnostních atestů. 

Podívejte se na stránky, nebo se rovnou vypravte potřebnou techniku osobně vybírat. Mapku najdete v příloze. 

Související články
Papírnictví u pošty ve Dvoře Králové je připravené na školáky. Poradí s výběrem a učebnice zabalí na počkání.

Přečteno 488x
 
25.09.2023 - Od 2. října do 15. listopadu dojde k výluce traťové koleje v úseku Teplice nad Metují - Janovice u Trutnova - Trutnov. Bude zde zavedena náhradní autobusová doprava.
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí