Vyhledej
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Holan

Prudivcova soutěž

Redakce / 5.11.2010, Dvůr Králové nad Labem
Níže jsem vypsal složení jednoho velice chutného čistě regionálního produktu. Kdo ze čtenářů odhalí o jaký výrobek se jedná, má u Prudivce velké významné plus :-)
 

Co tedy obsahovala moje dnešní snídaně:
drůbeží maso strojově oddělené, vepřová kůže, voda, bramborový škrob, stabilizátor dusitan sodný, difosforečnan, trifosforečnan, barvivo košenila, konzervant disiřičitan sodný, regulátor kyselosti kyselina mléčná, kyselina citronová, glukonolakton, kyselina octová, aróma, dextroza, rostlinná bílkovina, cukr, rostlinný tuk ztužený, antioxidant kys. L askorbová, askorbát sodný, cibule 13%, mrkev, okurka, celer, feferonka 2%, ocet, náhradní sladidlo sacharin, antioxidant disiřičitan draselný, rostlinný olej, vejce, hořčice, modifikovaný škrob, zahušťovadlo gumaguar, xanthan, koření, konzervant citrát sodný, benzoát sodný, sorbát draselný

Tak co, dáte si? Kdo ví, co to bylo, nechť to napíše do komentářů. Samozřejmě můžete přidat i pár dalších slov. :-)

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 27x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí