Vyhledej
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Holan

SNK - Evropští demokraté

Redakce / 11.10.2010, Dvůr Králové nad Labem
Také v programu této strany (dnes ve schránce) jsem našel nesmyslnou větu "Nebudeme podporovovat různé nesmyslné velikášské projekty, jako například severní komunikační propojení." Je to hloupost a naprosto to nekoresponduje s dalšími jejich větami že: "budeme ochotně a pozorně poslouchat potřeby vás občanů" a "chceme hájit zájmy všech slušných lidí". To jsou jen prázdné proklamace (byť třeba myšlené od srdíčka). Třeba proto, že se nikdo neptal mých 3 malých dětí, jestli severní propojení města nebudou náhodou za 30 let potřebovat! Více zde: http://www.kralovedvorsko.cz/cs/blogs/prudivec/volba-pro-mesto-hloupost-...
 

Dále toho v programu této strany mnoho není a bereme-li to tedy jako hlavní prioroty, tak to asi k rozhodování stačí. Bohužel i v tak stručném programu si sami sobě odporují :-( Na jednu stranu chtějí všude šetřit a seškrtat náklady na příspěvkové organizace města (tedy třeba ZUŠ, divadlo, Jedničku, ...) a na druhou stranu chtějí "definitivně vyřešit otázku celoročního bazénu" a tedy všechno, co výše ušetří, každý rok nasypat do černé díry zvané krytý bazén (což neznamená, že bych ho nechtěl).

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 24x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí