Vyhledej
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Holan

Strana zelených - okrašlovací spolek

Redakce / 12.10.2010, Dvůr Králové nad Labem
...V poště se objevil i letáček Strany zelených. Stylově na recyklovaném tvrdém papíru, jen zelenou barvou a slepený do stylizované radnice. To je ale bohužel skoro vše. Jsou tam kandidáti bez pořadí, pochvala, co za minulé volební období na radnici ve dvou zvládli a malounko bodíků na příští období. Asi 3x jsem to otočil do kola a hledal nějaké další povídání. Nic tam bohužel nebylo. Body, které jako první v pořadí uvádějí (odborná péče o zeleň, obnovit zanedbané odpočinkové plochy, rozšířit síť naučných stezek, podpořit spolkovou činnost, ...) jsou ale opravdu pro ten zmíněný okrašlovací spolek, na vedené města to vážně není. Kdyby se zelení k okrašlovacímu spolku přidali, tak by alespoň měl nějakou úroveň a vážnost. A ne jako ten nynější, ze kterého mají na radnici (politici i úředníci) spíše vyrážku.
 
 
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 27x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí