Vyhledej
Novinky emailem
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Podnikání

Královédvorská firma ALTEC se změnila na CDC Data

Redakce, Inzerce / 25.03.2021, Dvůr Králové nad Labem
ALTEC, a.s., královédvorská IT společnost s téměř 30letou historií, se v letošním roce dočkala velkých změn. Firma získala nového majitele i název a významně tím posílila svoji pozici na poli IT technologií v České republice.

V únoru 2021 došlo k dokončení fúze ALTEC, a.s., se společností CDC Data, s.r.o., českým dodavatelem informačních technologií pro velké i menší podniky, jejíž historie sahá do roku 1997. 


Spojením vznikla stabilní společnost se širokým portfoliem IT služeb, která je schopna pokrýt nejrůznější požadavky od velkých korporací po menší zákazníky. Kromě ICT a ERP může nyní mimo jiné nabídnout komplexní nabídku komplementárních HW produktů a služeb z oblasti informačních a komunikačních technologií, síťové infrastruktury a kyberbezpečnosti. 

Luboš Strapina, jednatel společnosti CDC Data

„Svým zákazníkům jsme nyní schopni dodat opravdu vše. Zjednodušeně řečeno, od kabelů po ERP systém. Zároveň jsme si ale zachovali přístup rodinné firmy s důrazem na kvalitu nabízených služeb a individuální přístup," uvedl Luboš Strapina, jednatel společnosti.

Společnost CDC Data má aktuálně k dispozici celkem přes 120 kvalifikovaných pracovníků a IT specialistů s nejrůznějšími certifikacemi dokládajícími jejich odbornou způsobilost. Má pokrytí po celé ČR, a je tak dostupnější zákazníkům z nejrůznějších koutů České republiky i Slovenska.

Z ALTECu se tedy stala pobočka CDC Data, která ve Dvoře Králové nad Labem nadále zaměstnává přes 40 pracovníků, zejména IT techniky, programátory, konzultanty či obchodní manažery a je připravena dále budovat dobrou pověst zavedené společnosti. 

Dosavadní logo firmy ALTEC na budově v Poděbradově ulici bude brzy nahrazeno, v procesu jsou i práce na novém společném webu. V současné nepříznivé době není provoz společnosti omezen, pouze se více přesunul do online režimu a větší část zaměstnanců pracuje z domu, tedy na home office. 

Pokud byste nás rádi kontaktovali, využijte přednostně email info@cdc.cz.


Kontakt

CDC Data s.r.o.

Sídlo společnosti: 

Kaštanová 618/141c, 

617 00 Brno

Pobočka DK: 

Poděbradova 2014,

54401 Dvůr Králové nad Labem

Web: www.cdc.cz, Email: info@cdc.cz


Tel. +420 538 700 555, +420 499 309 011  

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 828x
 
Hodnocení článku:
20.01.2022 - Dotační program Ministerstva kultury na zachování a obnovu kulturních památek nebude pro rok 2022 z důvodu vládních opatření vyhlášen.
20.12.2021 - Krajské předsednictvo hnutí ANO navrhlo a schválilo zrušení místní organizace ANO Hradec Králové. Návrh byl podstoupen k projednání předsednictva hnutí.
16.12.2021 - Zákon zakazující prodej v prostorách nad 200 m² se 24. a 25. prosince 2021 neuplatní.

Volná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov sv. Josefa v Žirči)

Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí