Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Podnikání

Reklama podpásovka nebo dobrý vtip? Pardubice - Hradec Králové 1:0

Redakce / 20.03.2016, Hradec Králové - Okres Hradec Králové
Není to dlouho, kdy se v médiích probírala vhodnost obsahu reklamy královédvorského gymnázia. Na svém billboardu, umístěném v blízkosti jaroměřského gymnázia, lákalo studenty na stipendium v případě určitých výsledků. Nyní se podobná věc děje na úrovni krajské: Pardubice odjakživa "soupeří" s Hradcem Králové. Nyní se však tento boj stal součástí reklamy: Nudíte se v Hradci? Zámek Pardubice! Taro reklama byla umístěna na zadním skle hradeckých trolejbusů.

Pardubické Východočeské muzeum si takto zaplatilo reklamu, kterou umístilo na trolejbusech druhého města. Hradec však vtipu neporozuměl a považuje ji za provokaci. Vozy s příslušnou reklamou hradecký dopravní podnik odstavil. Kauzu řeší i hradecký primátor.Reklama zámku Pardubice v Hradci

Naopak hejtman pardubického kraje Marti Netolický zvažuje pro objednavatele reklamy - Tomáše Libánka - ředitele Východočeského muzea, odměnu. 

Co na to říkáte vy - zaslouží si ředitel Východočeského muzea odměnu? Má smysl odstavovat trolejbusy?

Máte nápad, jakým heslem by to Hradec Králové Pardubicím mohl vrátit?


Kateřina Sekyrková

Foto: Idnes.cz, Východočeské muzem Pardubice

Související články
V Hradci Králové bude od 1. října nové infocentrum
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1244x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí