Vyhledej
Královédvorsko > Podnikání

Sbírka mezi zaměstnanci JUTA, a.s, vynesla letos místním neziskovkám 110 tisíc Kč

Redakce / 12.02.2016
Začátkem letošního roku uspořádal mezi svými zaměstnanci známý dvorský podnik Juta, a.s,. již podruhé dobrovolnou finanční sbírku, jejíž výtěžek 110.000 Kč pak rozdělil mezi čtyři neziskové organizace působící ve Dvoře Králové a okolí.
 
Během neformálního setkání ve středisku Diakonie ČCE předal ve čtvrtek 11. února 2016 senátor a statutární ředitel Juty Jiří Hlavatý spolu s nejštědřejším dárcem tento finanční dar ředitelce Farní charity Mgr. Kateřině Hojné, Mgr. Lence Mazancové z Misericordia o.p.s., paní Janě Štěpánové z Královédvorské Arniky a řediteli střediska Diakonie ČCE Mgr. Zdeňku Hojnému.

Setkání proběhlo v přátelském duchu. Všichni přítomní především ocenili, jak vedení Juty a její zaměstnanci prostřednictvím této sbírky podporují činnost organizací, které působí v našem městě a zajišťují provoz některých potřebných služeb pro občany Dvora Králové a okolí. Pan Hlavatý naopak ocenil náročnou, obětavou práci všech, kteří se o staré, nemocné a občany v nouzi starají.
 

Související články
Zastupitelé se jednomyslně shodli na zájmu prodat průmyslovou zónu Zboží
Průmyslová zóna už má kupce jistého, vyhrál Karsit
Juta podporuje charitativní organizace ve Dvoře Králové. Letos mezi sebou zaměstnanci vybrali 150 000 Kč

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 240x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí