Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Podnikání

Večer s módní přehlídkou Pletap představil modely do deště i do postele

Redakce / 8.04.2018, Dvůr Králové nad Labem
Královédvorská firma a módní značka Pletap připravila, stejně jako každým rokem, přehlídku jarních a letních modelů pro nastávající sezónu. Nově byly prezentovány i noční modely - pyžama a župany, které rozšířily sortiment nabízený v obchodě Pletap v Havlíčkově ulici.
 

FOTOGALERIE - Pletap - jarní přehlídka 2018

Nejen kostýmy, sukně, šaty, halenky, košile či tuniky - ale také spodní prádlo včetně nočního se prezentovaly večer sobotu 7. dubna v plné aule královédvorského gymnázia.
Jarní a letní modely, kterým letos vévodí džínovina v kombinaci s proužky či květinovými vzory, doplnily také pláště do deště, ke kterým nechyběly ani vzorově ladící deštníky pro pány i dámy.
Mezi modely do nadcházejících dnů se objevilo také pepito, na přehlídce v kombinaci s červenou barvou jak v pánských, tak dámských modelech.
Velký potlesk si u diváků vysloužily modely s pop uměleckým tiskem a v kombinaci s krajkou - samozřejmě jen v dámském provedení.
Celý večer byl rozdělen na dvě části, které spojilo sladké i slané občerstvení a také bohatá tombola. Šťastlivci si tak odnesli nejen tipy na nové modely do svého šatníku, ale také výhry v podobě uzenin od firmy Beta, květin ze zahradnictví Gami, módních doplňků od firmy Pletap či slevových kupónů na nákup v obchodě Pletap v Havlíčkově ulici.


 

Kateřina Sekyrková
 

Související články
Královédvorská firma Pletap předvedla již popáté módní trendy na nadcházející sezonu
PLETAP - dámská a pánská móda (Havlíčkova ulice)
Firma Pletap předvedla kolekci na nadcházející období. Hřejivé kousky sklidily potlesk.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1571x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí