Vyhledej
Královédvorsko > Podnikání

Večer s módní přehlídkou Pletap představil modely do deště i do postele

Redakce / 8.04.2018, Dvůr Králové nad Labem
Královédvorská firma a módní značka Pletap připravila, stejně jako každým rokem, přehlídku jarních a letních modelů pro nastávající sezónu. Nově byly prezentovány i noční modely - pyžama a župany, které rozšířily sortiment nabízený v obchodě Pletap v Havlíčkově ulici.
 

FOTOGALERIE - Pletap - jarní přehlídka 2018

Nejen kostýmy, sukně, šaty, halenky, košile či tuniky - ale také spodní prádlo včetně nočního se prezentovaly večer sobotu 7. dubna v plné aule královédvorského gymnázia.
Jarní a letní modely, kterým letos vévodí džínovina v kombinaci s proužky či květinovými vzory, doplnily také pláště do deště, ke kterým nechyběly ani vzorově ladící deštníky pro pány i dámy.
Mezi modely do nadcházejících dnů se objevilo také pepito, na přehlídce v kombinaci s červenou barvou jak v pánských, tak dámských modelech.
Velký potlesk si u diváků vysloužily modely s pop uměleckým tiskem a v kombinaci s krajkou - samozřejmě jen v dámském provedení.
Celý večer byl rozdělen na dvě části, které spojilo sladké i slané občerstvení a také bohatá tombola. Šťastlivci si tak odnesli nejen tipy na nové modely do svého šatníku, ale také výhry v podobě uzenin od firmy Beta, květin ze zahradnictví Gami, módních doplňků od firmy Pletap či slevových kupónů na nákup v obchodě Pletap v Havlíčkově ulici.


 

Kateřina Sekyrková
 

Související články
Královédvorská firma Pletap předvedla již popáté módní trendy na nadcházející sezonu
Firma Pletap předvedla kolekci na nadcházející období. Hřejivé kousky sklidily potlesk.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2221x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí